[RS2000 MK7] Przerywa podczas jazdy - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wystarczy ok 18 metrów przy dosyć grubym owijaniu.polecam bazaltowy ok 100 zł za 20metrów.

  
 
A kolektor musze zdejmować czy da rade na założonym aa i pewnie przy zakładaniu nowe uszczelki założyć?
  
 
Raczej nie ma opcji bez ściągnięcia kolektora.uszczelki nie musisz jak będzie dobra.ale oczywiście możesz
  
 
z tego co widziałem chyba nie ma jakiejś strasznej filozofii z tym kolektorem, ale chyba na dole są sondy?
  
 
Tak. Dwie sondy masz. Obok rozrusznika.
  
 
Panowie co to jest, i do czego służy bo widze ze kolega lukirs tego nie ma przy kolektorze. https://images67.fotosik.pl/86/39ec479452f73027.jpg
  
 
Egr zawór recyrkulacji spalin, sporo osob wywala
  
 
Spaliny nie recyrkuluja w rsie, to jest napowietrzacz spalin i z tego co wiem tylko na zimnym silniku to jest używane
  
 
To jak wywale to coś sie stanie? czy nie będzie różnicy?
  
 
Ok byc moze ze to jakas.namiastka, cos na wzor egru, bo w sumie w tamtych latach nie bylo takiego bzika na punkcie ekologii jeszcze.

Oprócz tych rurek na zewnatrz jeszcze w srodku kolektora są i zajmują sporą czesc przeswitu, blokując trochę pewnie przeplyw spalin
  
 
Dokładnie.wewnątrz też trzeba wywalić.nic się nie stanie jak wywalisz,nie ma to wpływu na pracę silnika.dokładnie to jest APS air pulse system.
  
 
Więc teoretycznie wywalenie tego powinno pomóc?
  
 
Pomoze tylko w wyglądzie i oszczedzeniu miejsca pod maską
  
 
kolektor można owinąć nie zdejmując go ale ja miałem zdjętą chłodnicę i cały przód.
Mi wystarczyło 10 m.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Oszczędnie kleszczu ja grubo owijałem do downpip'a. a i fakt pod maską robi się sporo więcej miejsca,można głębiej łapy wsadzić
  
 
Panowie, nastepne pytanie poza tematem, dzis w celu odkrecenia bebna, zobaczylem ta duza nakretke, wyglada jakos dziwacznie bo ta nakretka jest obudowana blaszka jakaos,ojciec mowil ze jak ja odkrece to sie rozpadnie na 4 czesci, to prawda czy normalnie ja odkrece to bedzie spokoj?
  
 
To jest zabezpieczenie żeby się sama nie odkręciła
  
 
ok, dzieki za info, poleciało właśnie te zabezpieczenie i jeżdze na tych 4 nakrętkach ale bez tego zabezpieczenia, chyba jak przejade 200-300km to sie nie powinno odkręcić co? dziadostwo jakich mało a kosztuje 30zl, myśle nad innym patentem taki jak był w duzych fiatach
  
 
Są różne typy nakrętek...na zbijanie rantu też są.na 4 nakrętkach?ocb?
  
 
chodzi ci o taka ?