Morphio"s Frankenstein - Strona 30

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
I bez konfliktu!!!

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
co admin to admin
  
 
no więc tak.
robota powoli posuwa się do przodu.

większość potrzebnych do przeszczepu elementów została usunięta z dawcy i przygotowana do przeszczepu biorcy muszę przyznać że wybrałem się z motyką na księżyc ale się nie poddaję
lipa polega też na tym że, poprzedni właściciel chciał z tego zrobić vałefteesa ale poległ w którymś miejscu i nie dość że tam gdzie skończył, tam zostawił to jeszcze na dodatek, nie wiadomo po co wyciął kilka elementów więc nie ma lekko i pod górkę i wiatr w oczy i zimno jest

Szoko, co do nadkoli to nie jestem do końca pewien choć pomiary starałem się jakieś ogarnąć, różnica jest. nieduża
  
 
Mam oba warianty. Może przyłożyć jeden do drugiego i td i pokazać to tobie na onlive

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
wiesz co możesz pomoże mi to na pewno
po moich pomiarach wychodzi że łączenie nadkoli wypadnie cztery centymetry do środka - bliżej osi pojazdu, a to oznacza że Franki będzie mocniejszy bo dostanie dodatkowe elementy usztywniające

im dalej brnę tym coraz więcej mam obaw i coraz więcej pomysłów
  
 
W takim tempie, na 8 marca będziesz śmigać już 04

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
nie wydaje mi się co prawda blachy dzisiaj przyszły pocztą polską i już jutro będzie można się zabrać za kolejne mody nadwozia, to jednak inne obowiązki, szczególnie te rodzinne i chorobowe i przed świąteczne mogą mieć wpływ na rozwój motoryzacji aczkolwiek, bądźmy dobrej nadziei
  
 
Masz zamiar wstawiać jakieś elementy z tworzywa sztucznego jak np dokładkę przedniego pasa czy wszystko zostaje w oryginale ?
  
 
tak, będę szukać takiej samej dokładki przedniej jaką miałem i na tym chyba poprzestaję
  
 
U Szokolady widziałem takie dokładki(miał ich kilka sztuk) więc nie trzeba daleko szukać, napisz do niego, pewnie Ci sprzeda
  
 
Korzystając z dobrodziejstw wiosny przyszły chwile na podłubanie przy aucie.
Jak auto stoi to się psuje, więc ... taka sytuacja

Sparciał przewód paliwowy i zaczęło ciec, fest sparciał ale fest nie ciekło na całe szczęście.
Założyłem nowy przewód i zauważyłem że napinacz alternatora pękł.
Więc zrobiłem nowy
Przy tej okazji zauważyłem że ... nie mogę ufać mojemu regulatorowi ciśnienia paliwa.

Hińszczyzna, to chyba tylko w gastronomi jest zajebista ....
  
 
byłem dzisiaj w szopie oglądnąć zwłoki ..... ja jebie ... ale kompost
  
 
Ale, że co? Że się biodegraduje?
  
 
nie, chodzi o to że nic się od .... roku chyba nie posunęło do przodu. No może obrus z kurzu jest grubszy na poważnie muszę się z tym ruszyć bo normalnie dramat przeżywam
  
 


Ruszyłem dupsko pełna mobilizacja
  
 


powoli, powoli wszystko nabierze kształtu
  
 
tylko w środy do garażu zaglądam









pierwsze przymiarki
  
 
Adaś a czemu czarno-białe foto ?
  
 
Cytat:
2020-01-31 23:39:33, Lasia pisze:
Adaś a czemu czarno-białe foto ?



Lepiej oddają klimat

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
szoko klimat to mamy jak to mawia nasza była europosłanka SORRY TAKI KLIMAT MAMY a tak na marginesie to u mnie czyli 1 lutego było 14 st plus w cieniu a wczoraj widziałem latającego motyla a kocica mojej mamy mimo że to nie marzec to już szuka kawalera o co tu chodzi ...brakuje tylko wirusa od żółtków......