Do zarządu moderatorów i klubowiczy co z KLUBEM

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam moi kochani pisze do was z wielkim żalem czy nie można było uniknąć tego zlotu ?czy to takie trudne poinformować w temacie ze niema chętnych? i są 4 czy 5 wpłat? wtedy by każdy podjął decyzje czy jedzie i się spotyka w 4 czy nie ,jestem na tym forum od 2009R i opłacam składkę od samego początku i przyznam szczerze ze z roku na rok jest nas coraz mniej, ale czy naprawdę chcecie zamknąć ten klub ?czy ktoś celowo to chce zniszczyć ?nie wiem jak to rozumować inne fora istnieją i jakoś funkcjonują a u nas tylko narzekanie nie ta strona nie bo taki regulamin ,jak zajechałem na zlot to myślałem ze to żart oprócz Michna i Osy niema nikogo ech chociaż w 4 a i tak się pobawiliśmy ale nie oto mi chodzi zróbmy coś co pozwoli nam funkcjonować dalej ,poznałem w tym klubie bardzo dużo wspaniałych ludzi i mam nadzieje ze i poznam jeszcze więcej.Drodzy moi koledzy i koleżanki czego nam brakuje chęci? pieniędzy?czy czego?zacznijmy działać aby to się zmieniło ja oferuje pomoc zróbmy listę kto chętny co pomoże jakie pomysły i tak dalej.i ostatnie pytanie co z banerem klubowym żeby na zlocie nie było baneru .Mam nadzieje ze weźmiemy sobie wszytko na poważnie i podejmiemy stosowne kroki z poważaniem i bez urazy dla nikogo ZSMARTI




[ wiadomość edytowana przez: zsmarti dnia 2014-09-21 15:03:37 ]

[ wiadomość edytowana przez: zsmarti dnia 2014-09-23 22:13:55 ]
  
 
Bolka i reszty ekipy z krk nie było ? Jakos nie wierze ze z mojego powodu krk sie wysypał. I pewnie tak sie nie stało. Bolek i reszta krk z tego co mówił Bolek mieli byc.
Wiele osób sie wkurzyło tez ze zlotu nie było w stosownym terminie tylko tydzień pozniej. Bez jakiejkolwiek wcześniejszej informacji.

Kolejna sprawa. Wielu userow wkurzyło sie na bozocielnym zlocie.
Retki z tego co pamietam dał cynka ze ma byc nadzwyczajne walne.
I ani słowa o nim nie było wspomniane na zlocie. A jak sie poruszyło temat to Piotrek mówił ze nie dopuści do likwidacji stowarzyszenia ... Nie jedna osoba przyjechała na zlot wlasnie w tym celu. By zlikwidować stowarzyszenie, by odciążyć Karolyne od papierkowej roboty.

A w paru kwestiach statut stowarzyszenia blokuje nam podejmowanie decyzji.

Mój post nie jest napisany w celu obrazenia kogos czy cos w tym stylu. Po prostu pisze jak jest to wg mnie.

Ja niestety mimo ze opłaciłem pobyt na zlocie, nie mogłem by b sprawa rodzinna wyskoczyła mi w czwartek rano .


[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2014-09-21 19:26:22 ]
  
 
a nie było kiciek nie było al;e to ze ktoś się wkurzył nie zmienia faktu ze można to było poinformować i odwołać tak?też nie mam zamiaru nikogo obwiniać ale trzeba coś zrobić anie tylko psica
  
 
ale co można było odwołać i poinformować ?? Było po bożocielnym zlocie pisane co i jak komu się nie podobało

Kakiel jeśli dobrze pamiętam oferował się z pomocą odnośnie nowej stronki. Oba profile na fb też lekko przycichnęły.

Jeśli chodzi o mnie ja mogę się za jakiś czas zabrać za fb, teraz nie mam do tego głowy niestety.

Teraz są takie czasy że wszyscy są zabiegani i mają czasu. I chyba trzeba pogodzić się z prawdą, że FEFK już nie istnieje.


[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2014-09-21 20:39:33 ]
  
 
nosz bo niewytrzymie Kiciek proste 15 było trzeba napisać jest 4 czy 5 wpłat i albo jedziemy bawimy się w 4 czy 6 albo wcale i nie jedziemy czy to takie trudne do zrozumienia do ciebie?
  
 
Faktycznie ostatnio także ja zaniedbałem spoty w Krakowie.
Po prostu czasu nie ma i trzeba zapier... żeby coś zarobić.
Pewnie jak zimniej będzie to w Krakowie się więcej osób pojawi.
Ale jak np tomasa nie ma to też nie ma kto mobilizować na przyjazd.
Mimo wszystko cały czas jesteśmy i mamy jakiś kontakt ze sobą.
O zlotach się nie wypowiem, bo choć jestem driverem to mnie nigdy nie było.
  
 
Cytat:
2014-09-21 20:54:17, zsmarti pisze:
nosz bo niewytrzymie Kiciek proste 15 było trzeba napisać jest 4 czy 5 wpłat i albo jedziemy bawimy się w 4 czy 6 albo wcale i nie jedziemy czy to takie trudne do zrozumienia do ciebie?



Marcin, jak piszesz kilka niepełnych zdań w jednym zdaniu to nie dziw się, że wszystkiego nie kumam ...
Jak się uspokoisz to weź przeczytaj to co napisałeś to może zrozumiesz o co mi biega.
Przed zlotem jak jeszcze miałem jechać pisałem Ci kto ma być ...
  
 
to popatrz na listę zapisana i ile było wpłat a to ze ty mówiłeś ile ma być osób nie było potwierdzone wpłatami i nie jestem zdenerwowany tak do twojej wiadomości
  
 
z wieloma osobami gadałem o zlocie i nie jednej mówiłem jak jest z wpłatami a o ilu osobach mówiono mi, że będą.
...
No nic, stało się. Czasu się nie cofnie.
  
 
dokładnie ale trzeba pomyśleć o dalej żeby takie sytuacje się nie powtórzyły nieprawda?
  
 
Marcin, wiele już było napisane co z klubem dalej. Na dzień dzisiejszy i później więcej od siebie nie mogę dać, pracę mam, czas mam i dla klubu go znajdę ale na zlot nie pojadę. Bez obrazy na nikogo bo bardzo bym chciał. DLa czego tak mało nas jeździ?
Walcie kalendarz, zróbmy zlot z innymi klubami forda to będzie nas więcej.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
ale to już nie chodzi nawet ilu nas jeździ tylko oto czy nie można było tego uniknąć co dalej z klubem ?no i może warto pomyśleć nad twoim pomysłem
  
 
A ja to widzę tak: czas leci, lat nie ubywa, za to dzieci przybywa, więc może sęk w tym, że nie bawi nas już to, co parę lat wcześniej. Zróbmy przynajmniej wrześniowe zloty w jakimś mieście, pozwiedzajmy rynki, starówki, stare miasta, napijmy się piwa w knajpie, zagrajmy w kręgle, chodźmy do aquaparku, na imprezę, itp...
Zlotowicze mieszkający w danym mieście lub w okolicach mogliby polecić coś fajnego i pewnie frekwencja by była większa, bo wielu osobom odpadłaby kasa z nocleg. Tylko żeby nikt nie jęczał, że ktoś sobie pod domem robi zlot, bo to nie o to chodzi....
Jeśli młodych stażem nie przybywa, to zmieńmy formułę sami dla siebie
  
 
ja na razie nie bede sie wypowiadal bo nie mam dostepu do swojego kompa tylko pisze w pracy ale z malym opozneniem napisze co o caym FEFKu mysle a w szczegolnosci o jego czlonkach bo przeciez ,,klub to nie samochody tylko ludzie"A tlumaczyc to ma sie Zarząd bo mnie zostawili samego jak palanta - lepek nie bedzie bo za malo ludzu, dyplomy Bolek nie zrobil,plakietki brak, baner nie dostarczony, nikomu nic sie nie chce, o @rwa ale sie rozpisalem, wszystkim wszystko przeszkadza,- jest takie ruskie powiedzenie ze chujowomu tancoru wsiegda jajca mieszajut a po polsku to ze zlej baletnicy przeszkadza rąbek spodnicy. Wam tez wiecznie cos przeszkadz. Zrobcie sobie maly rachunek sumienia i przestancie byc wiecznymi malkoltentami


[ wiadomość edytowana przez: michno45 dnia 2014-09-23 11:22:57 ]
  
 
Czytam,czytam ciężko mi to idzie ,może czas wreszcie raz a porządnie zamknąć to całe nieszczęsne stowarzyszenie aby ktoś wkrótce nie zawołał odchodząc jak kiedyś w GKS-ie Katowice :ostatni gasi światło ...taka bida pozostała. Może już czas zrobić jeden zlot w roku a porządny (zamiast trzech) ,zacząć spotykać się na większych spotach lepiej częściej niż wcale...A ten zlot niestety było odwołać nie chować głowy w piach! Zmieńmy wreszcie wygląd tej strony na jakiś nowszy jak inne fora fordowskie (pamiętam że FETP kilka razy stronę stawiał chyba na różnych serverach zanim doszli do ładu i dali rady)
Nowe wątki można śmiało napisać od nowa na każdy temat z działu technicznego nawet kopiując posty .tylko trzeba chcieć ...
A myślę że są jeszcze ludzie którym się będzie chciało rozruszać to towarzystwo raz jeszcze
  
 
Cytat:
2014-09-23 21:58:06, thomas77 pisze:
A myślę że są jeszcze ludzie którym się będzie chciało rozruszać to towarzystwo raz jeszcze


Zgłaszasz swoja kandydaturę?
  
 
a ja mam to w dupie

W 3 wątkach jest pisane co ludzie by chcieli zrobić, a Zarząd jedyne co zrobił to wyskoczył ze zlotem w oderwaniu od kalendarza zlotowego.
A konkurs się w tym roku nie odbył, bo zapadła taka decyzja, bo wiadomo, że nie będzie chętnych czy może jakoś tak wyszło?
Ale w sumie nie potrzebuję poznać odpowiedzi na to pytanie
  
 
temat został odblokowany bo jak widać zarząd oprócz Michna się nie wypowiada może sympatycy będą mieli coś sensownego do powiedzenia,ja proszę o przesłanie mi na priv jakie mamy stowarzyszenie czy przenosimy na zwykłe ?czy zamykamy ?podjadę do mojego radcy i on wytłumaczy mi co z tym fantem zrobić,jak będzie potrzeba pokieruje nas i nawet pisma napisze .Jak nikt nie chce się tym zając ja z swojej strony to załatwię na dniach tylko ludzie coś z tym trzeba zrobić anie wiecznie chować głowę w piasek ,oferuje wam pomoc w pozałatwianiu spraw co do reszty będziemy się zastanawiać razem co dalej ale zacznijmy to ogarniać a nie czekać aż samo zdechnie czekam na info.ps liczę na bardzo szybkie decyzje panowie i panie
  
 
pozbywamy się stowarzyszenia.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
i o to walczyliśmy teraz oby od słów do czynu