"Oprócz błękitnego nieba" czyli 2107 by Rafako - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-12-05 09:28:54, morphio pisze:
sory za OffTop'a ale Szoko, przecież ty byś na tym nie pojeździł masz kwadratową .......



No i dlatego nie zamienił.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2014-12-04 23:01:19, fragles94 pisze:
Nie istnieją takie egzemplarze


Ja tam trochę widziałem. Obejrzę, pojeżdżę, sprawdzę i wtedy będę decydował.
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
BMW na żywo okazało się niegodne zamiany na moją Ładę Dziś natomiast zadzwonił telefon (ogłoszenie na Ładę wciąż wisi).
Rozmowa:
Klient: Dzień dobry, ja w sprawie Łady, czy to aktualne?
Ja: Tak, aktualne.
K: Ma Pan teraz czas dłużej pogadać?
J: No nie bardzo, bo jadę samochodem, może za 15 minut?
K: A no bo wie Pan, ja akurat bym dziś ją chciał obejrzeć, bo ja akurat z Białegostoku przyjechałem, to co, można obejrzeć?
J: Nie, dzisiaj to absolutnie niemożliwe, bo auto stoi w garażu na drugim końcu miasta (gdzie nomen-omen godzinę wcześniej byłem), a ja właśnie dojeżdżam do domu i z uwagi na bardzo małe dziecko w domu, na pewno nie pojadę teraz na drugi koniec W-wy.
K: No ale ja przyjechałem z Białegostoku i mogę teraz obejrzeć.
J: Wie Pan, aż tak bardzo mnie te 3 kola złotych teraz nie zbawią, żebym musiał rzucać wszystko i jechać (czy jakoś tak).
K; To do widzenia! (rozłączył połączenie).

Miałem mu jeszcze powiedzieć, że w Białymstoku jest ładna (na zdjęciach ) czerwona za 3450 zł i niech sobie ją w takim razie kupi ale nie zdążyłem
Czy żałuję, że straciłem "klienta"? Nie żałuję Na 99% to był handlarz, który chciał mi pozawracać d...pę, pokopać w opony, a później oświadczyć, że "1000 zł to on może dać". Ponieważ ostatnio mało śpię i mam niezłego nerwa, to jeszcze byłbym musiał dać mu w ryj po takiej deklaracji... Jeśli był to zaś zwykły nabywca, jeszcze nie daj Boże z LKP, to doradzam zacząć jakąś terapię , bo normalny obywatel planuje takie podróże z jakimś wyprzedzeniem i jest w stanie umówić się na oglądanie samochodu z racjonalnym wyprzedzeniem.
No ale nic, Łada nadal u mnie, czego wcale nie żałuję i mam tylko nadzieję, że tacy klienci będą mnie omijać szerokim łukiem...
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Dobrze zrobiłeś, prawdopodobnie handlarz mający kilka klasyków ze stolicy w swoim małym notesiku do "odhaczenia".

Do mnie już też niby z lawetą jechał a jak powiedziałem, że trzymam dla pierwszego klienta, który się odezwał - Ukraińców, to wielce zdziwiony...

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Nigdy w życiu BMW.
E 36 coupe w stanie do jazdy nie idealnym tylko do jazdy to koszt min 7tyś zł

Pozatym BMW to dla mnie tandeta E36 oglądałem 4 i mam dość
  
 
Cytat:
2014-12-04 20:11:39, Rafako pisze:
Dostałem propozycję zamiany Ładnej na BMW E36 Coupe 2.0 w automacie... hmmm... dumam... BMW jeszcze nigdy nie miałem... Serdecznie pozdrawiam.


Chcesz pojeździć moją? IS w manualu
  
 
Cytat:
2014-12-12 23:31:31, OLO pisze:
Chcesz pojeździć moją? IS w manualu


Wielokrotnie mówiłem, że chcę Chcesz w zamian pojeździć Ładą, tylko "S" (bez I) ale za to "tysiunc czysta"?
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Tymczasem Łada zmieniła dziś właściciela a ja zostałem z szmelcwagono-seatem toledo 1.9 TDI (silnikowo niekoronowanym królem polskiej wsi), na którego to zamieniłem Ładę, dopłacając trochę papierków z królami...
...przynajmniej nie będzie mi go szkoda tyrać na dojazdy do pracy zimą.
Serdecznie pozdrawiam.

Ps. pocieszeniem jest fakt, że nowym właścicielem Ładnej jest mój kolega i nie dosyć, że będzie mi ją pewnie czasem pożyczał to jeszcze zamierza ją na początku przyszłego roku wpakować na żółte blachy
  
 
Cytat:
2014-12-19 18:44:46, Rafako pisze:
Tymczasem Łada zmieniła dziś właściciela a ja zostałem z szmelcwagono-seatem toledo 1.9 TDI (silnikowo niekoronowanym królem polskiej wsi), na którego to zamieniłem Ładę, dopłacając trochę papierków z królami... ...przynajmniej nie będzie mi go szkoda tyrać na dojazdy do pracy zimą. Serdecznie pozdrawiam. Ps. pocieszeniem jest fakt, że nowym właścicielem Ładnej jest mój kolega i nie dosyć, że będzie mi ją pewnie czasem pożyczał to jeszcze zamierza ją na początku przyszłego roku wpakować na żółte blachy


2107 na żółtych blachach? Dać się pewnie da - kwestia kasy tylko po co?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2014-12-19 21:52:10, andrzej_krakow pisze:
2107 na żółtych blachach? Dać się pewnie da - kwestia kasy tylko po co?


Kolega tak sobie wymyślił, to ja mu bronił nie będę
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Siódemka na żółte? Hmm, nie takie rzeczy jeżdżą na żółtych, ale Łada nie spełnia jednego warunku - minimum 10 lat od zakończenia produkcji
  
 
21072 chyba spełnia.
  
 
Cytat:
2014-12-20 12:08:52, Nowy_ pisze:
21072 chyba spełnia.



To nie jest oddzielny model lecz modyfikacja (wyposazenie). Wg. mnie nie ma to znaczenia.
  
 
Tak czy siak, zaproś kolegę na forum.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
2014-12-20 11:03:08, Marcin125p pisze:
Siódemka na żółte? Hmm, nie takie rzeczy jeżdżą na żółtych, ale Łada nie spełnia jednego warunku - minimum 10 lat od zakończenia produkcji


Wszyscy macie rację ale nie do końca Siódemkę (zwłaszcza z tego rocznika) można bez problemu zarejestrować na żółte, podobnie zresztą, jak Lancię Kappę Coupe, z rocznika np. 1998. Wszystko to kwestia wiedzy i chęci wydania pieniędzy na nie tanią przecież, procedurę rejestracji na żółte
emde, kolega raczej nie da się zaprosić, jest zapracowanym człowiekiem i nie ma czasu na "internetowe pierdoły".
Serdecznie pozdrawiam.
  
 
Jak widać, na rozpoczęcie sezonu dojechała i nawet wróciła do garażu o własnych siłach
Chyba nic nie będzie z tych żółtych blach, bo Ładna ze swoim nowym właścicielem, wybierają się w tym roku na Złombol
Serdecznie pozdrawiam.