Łada 2103 pawel-kobylin - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zaraz się pojawią pomysły typu gleba, alusy i inne duperele . Ja bym trzymał w oryginale.
  
 
Ja bym tak pewnie zrobił ehehehehehe ale wiadomo, są gusta i guściki
  
 
Pewnie tyle pomysłów ile osób Gleba to może nie,ale jakby ją delikatnie obniżyć to chyba nie straciłaby swojego uroku,a i alusy o ile byłyby dobrane pod epokę nie byłyby grzechem
  
 
Ja swoją trójkę będę utrzymywał w pełnym oryginale. Na kundlenie mam dwójkę.
  
 
To zazdroszczę koledze,że ma taką możliwość Nad tym żeby nabyć jeszcze jedną którą można by bez wyrzutów sumienia przerobić też myślę Nie wiem tylko co by na to powiedziała moja druga połówka
  
 
A dlaczego Łada? Są inne ciekawe marki i nawet tańsze.
  
 
Z sentymentu W dzieciństwie znajomi mojej babci mieli Łady więc miałem okazję często nimi jeździć.Po zrobieniu prawa jazdy był to mój pierwszy samochód,Łada 21021-01 sprowadzona z Belgii,później była 2106,2103,2105.Później były duże Fiaty,Polonezy,zachodnie wynalazki,jednak tylko Łada budzi takie emocje.To taki powrót do czasów młodości.Wystarczy wsiąść,zaciągnąć się tym specyficznym zapachem i człowiek jakby przeniósł się w czasie A kolega czemu wybrał Ładę?
  
 
Przymierzam się do wymiany filtra powietrza jako,że obecny nie jest już pierwszej czystości.Znalazłem na allegro KN do fiaciora.Czy warto w niego zainwestować?
  
 
Filtr powietrza okrągły, czyli oryginalny jest do kupienia w śmiesznych pieniądzach. Chociażby taki polski Filtron robi owe filtry w cenie 8 zł

Polecam wejść na strone filtrona:

www.wixfiltron.com.pl/index.php/cat/view/cars?cb1=&cb2=&cb3=&v1=8022&v2=19446

Tutaj, wybierasz swój silnik i na dole masz oznaczenia filtrów przeznaczonych do Twojej Łady. Pzdr
  
 
Zwłaszcza że w przypadku silnika bez modów nie ma co przepłacać. I tak auto mocniejsze nie będzie.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Skoro tak mówicie to kupię taki zwykły A co sądzicie o świecach NGK?
  
 
Cytat:
2014-10-30 09:08:38, pawel-kobylin pisze:
A co sądzicie o świecach NGK?



Dobre, ale nie polecam przewodów zapłonowych NGK, bo jest lipa.
  
 
Cytat:
2014-10-30 18:03:47, fragles94 pisze:
Dobre, ale nie polecam przewodów zapłonowych NGK, bo jest lipa.


Ja mam przewody NGK i nie narzekam, nie polecam za to sentecha .
Świece mam zdaje się Boscha i też są ok.
  
 
Ja polecam świece NGK albo Bosch a przewody MAGNETI MARELLI sam posiadam i są naprawdę OK.
  
 
A gdzie można kupić przewody MAGNETI MARELLI?
  
 
www.magnetimarelli.pl

Tu napewno są
  
 
Gratuluję zakupu, bardzo piękny egzemplarz
Co do świec jak i przewodów moge polecić NGK i tego sprzedawcę: sklep świece
Ja miałem z gazem Ładę i co najmniej 60 tys. bez problemu na zestawie NGK, jedynie ustawić odstęp na elektrodach prze wkręceniem w zależności od typu zapłonu.
  
 
Dzięki
  
 
Co do świec to jak miałem klasyki to najlepiej chodziły na Iskrach a najgorzej na Bosch-ach

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Co do Boscha, to się zgadzam w 100 %. Dobre świece, to Brisk. Ale nie te, najtańsze.