Łada 2103 pawel-kobylin - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mała poprawka, u siebie mam świece NGK BP6ES i do tego kable NGK i takie zestaw polecam.

Potwierdzam, że na starych iskrach też było dobrze
  
 
Dzięki za info.Skoro polecasz to też sobie sprawię taki zestaw
  
 
Korzystając z nie najgorszej pogody wyjechaliśmy z Ładną trochę się przewietrzyć


[ wiadomość edytowana przez: pawel-kobylin dnia 2014-10-31 14:51:19 ]
  
 








[ wiadomość edytowana przez: pawel-kobylin dnia 2014-10-31 14:52:01 ]
  
 
Jaki ma sens zamazywanie tablic?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Bardzo dobre pytanie W punkcie 8 regulaminu Forum Łada Klub Polska jest napisane "W przypadku umieszczania fotografii aut własnych zalecane jest zamazywanie tablic rejestracyjnych..."
  
 
Ten regulamin jest z lat 90 tych, a no i jest zalecane. Przecież nie nakazane. Więc jaki sens zamazywać tablice? Nawet jak ogłoszenia wystawiają ludzie, też zamazują. Po co?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Nie wiem z jakich lat jest ten regulamin bo jestem tutaj dopiero od kilku dni.Nie wiem po co zamazują.Może traktują tablice jak dane osobowe,a teraz jest jakieś straszne parcie na ich ochronę Żeby już niepotrzebnie nie ciągnąć tematu obiecuję,że następne fotki nie będą zamazane
  
 
Mi nie chodzi o ciągniecie tematu. Tylko myślałem, że masz konkretny powód, a mnie strasznie to ciekawi. A tu nici z tego.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Jaka piękna ta Łada! Ochy i achy!
  
 
Nie mam konkretnego powodu poza tym,że przeczytałem w regulaminie,że się zaleca co zinterpretowałem,że należy i jest to pierwsze miejsce gdzie zrobiłem coś takiego
  
 
ale piękności
ja teraz tez poluję na jeszcze jedną trójkę ale takiej jak Twoja to ze świecą szukać
  
 
Dzięki za miłe słowa ale z tą świecą to nie ma co przesadzać i mam nadzieję,że uda Ci się upolować fajną trójkę
  
 
Wczoraj przywiozłem trochę gratów do Ładnej,które zostały poprzedniemu właścicielowi,a które gromadził przez 37 lat

Największe skarby znajdują się w pudełku
Przed

Po

Teraz chyba jest lepiej
  
 
Robię sobie teraz jaja, ale ja po 3 latach mam dużo więcej części, niż ten poprzedni właściciel przez 37 lat.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Myślę,że każdy robi sobie taki zapas jaki uważa za konieczny więc to nie o ilość chodzi
  
 
Kiedyś ludzie kupowali części na, szeroko rozumiany, "zapas". Polegało to na tym, że kupowało się zazwyczaj nie to co było potrzebne ale to co było na stanie magazynowym i to nierzadko w ilości zazwyczaj kilku sztuk. Wiem coś o tym, od znajomego starszego Ładziarza dostałem masę części w tym. min. po 3 zapalniczki, włączniki awaryjnych czy -naście kierunków i korbek do otwierania drzwi do 2107.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Dokładnie tak Więc bardziej można mówić o wartości sentymentalno-historycznej niż użytecznej
  
 
Jak najbardziej się z wami zgadzam. Od czego to zależało, trudno powiedzieć mi, ale ja w ostatnim czasie, około 3 lat, przepusciłem, przez swoje ręce około 15 ład. Zazwyczaj dostawałem, reklamówke, dwie części, ale raz kupiłem 06 i gość mi powiedział, żebym przyjechał po auto dostawczakiem, bo się nie zmieszcze. Tak i było. Dostałem komplet nowych szyb, poszycia drzwi, zderzaki, kartonY części. W ładzie był pełny bagażnik i tylny fotel części, a mój van był zawalony po sufit. Emde coś wie na ten temat, bo widział to osobiście.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 

ta trójeczka jest git!
gratuluje pięknej zdobyczy.