WAZ 21072 1988 Nowy_

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzień dobry!
Zabierałem się do tematu, jak pies do jeża, ale w końcu stwierdziłem, że nadeszła odpowiednia pora.
Od marca tego roku jestem szczęśliwym posiadaczem Łady 21072 z 1988 roku. Jestem jej trzecim właścicielem, a od nowości samochód pokonał nieco ponad 51.000,00 km. Troszkę jest pobijana, jak na 26 letni samochód przystało. Byłem nią na tegorocznym zlocie, więc niektórzy Forumowicze mogą ją kojarzyć. I Warszawie też była, i w Sosnowcu...



Tak wyglądała zaraz po zakupie. Mycie i parę godzin polerowania później lakier nabrał głębi.



Łada w Stolicy statycznie.



Łada w Stolicy dynamicznie.



Łada w plenerze.



Łada we mgle.



I na koniec sezonu w Częstochowie z "trójką" Valerego.
Tyle. Jak coś się zmieni - a raczej tak będzie - to nie omieszkam zamieścić stosownej informacji.
Pozdrawiam.

PS. Wielkie dzięki dla Valerego za pomoc.



[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2015-09-06 22:13:36 ]
  
 
Ładna kawa z mlekiem blacharsko wygląda dosyć dobrze.
  
 
Miło popatrzeć. Będziesz jeździłł zimą, czy pod kocyk i do garażu?
  
 
Będzie stać w garażu. Koca nie posiadam tak dużego.
  
 
Polecam pokrowce dostępne na Alledrogo. Takie przewiewne, z jednej strony taki niby puch. Chronią całkiem dobrze przed kurzem. Co prawda na wiosnę i tak pierwszy kurs na myjnię, ale nie jest tak źle jak bez żadnego przykrycia. Moja 2017 pod takim śpi.
  
 
Dzięki.
Póki co sezonu jeszcze nie zakończyłem dosłownie. Jak nie pada to jeżdżę.
  
 
Ładna sztuka I dobrze,że nie zakończyłeś Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2014-10-29 13:45:50, Nowy_ pisze:
Dzięki. Póki co sezonu jeszcze nie zakończyłem dosłownie. Jak nie pada to jeżdżę.


To tak jak ja
Blacharsko oglądałem na zlocie jest jak na moje oko znakomita. Oczywiście jak na stare auto ma troche rysek ale pracowała na nie przez cały swój żywot i pewnie jeszcze troche przybędzie bo wiadomo jak nam z wiekiem przybywa zmarszczek tak i naszym maszynom przybywa rysek czyli starzejemy się razem tak samo
  
 
Cytat:
2014-10-30 19:30:33, djmarkus pisze:
Oczywiście jak na stare auto ma troche rysek ale pracowała na nie przez cały swój żywot i pewnie jeszcze troche przybędzie bo wiadomo jak nam z wiekiem przybywa zmarszczek tak i naszym maszynom przybywa rysek czyli starzejemy się razem tak samo



O to, to... Łada jest zabezpieczona od nowości, więc poza paroma malutkimi miejscami gdzie lekko coś tam powierzchniowo rdzewieje jest zdrowa.
  
 
Świetnie, że założyłeś wątek o swojej siódemce. Kolejna motywacja do działania, również i dla tych którzy dopiero noszą się z zamiarem posiadania VAZ-a.


Z pozdrowieniami,
Valery



Razem zawsze lepiej 'jedzie się do przodu'

  
 
No Tomek tyle ładnych zdjęć a ja nie mam co na kalendarz wrzucić
  
 


Sezon oficjalnie rozpoczęty.
Pozdrawiam serdecznie!
  
 
Aż miło popatrzeć Morda się cieszy Co tam u Tomka słychać?? Czemu nie zagląda?
  
 
Zarobiony Picuje "siódemkę" przed czechosłowackim zlotem.
  
 
Gadałem z nim jakiś czas temu, to chwalił się, że robotę zmienił itd.
Mimo wszystko pozdrów go przy okazji i przypomnij mu o nas

PS. Siódemka świetna i prezencje ma nienaganną
  
 
Nowy - dawaj z nami na zlot do Czech !

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Z chęcią, ale będę wówczas nad naszym morzem. A sztuki bilokacji nie posiadłem
  
 


Sezon oficjalnie zakończony.
Dziękuję Kolegom za mile spędzony czas na Zlocie 2015.
Na nowy sezon - nowe wyzwania.
Pozdrawiam!
  
 
Ahoj!
W związku z nowym sezonem i 2-gą rocznicą zakupu - nowe car audio.
Pozdrawiam.

  
 
Co to za dziwaczna konsola (ta z zegarkiem). U mnie nad potencjometrem i nad zapalniczka były takie 4 lampki (2 używane, 2 nieużywane w moim egzemplarzu). To chyba jakieś rzemiosło - czesc zamienna?