Klakson nie działa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak w temacie. Mam problem z klaksonem, otóż nie działa i przez to nie mogę przejść przeglądu ;( Sprawdzałem bezpieczniki dokładnie nie wiem który to, ale podmieniałem wszystkie na zmianę i nic to nie pomogło. Czy w essim jest jakiś przekaźnik od klaksonu? Dodam, że podczas odkręcania kierownicy doszło do zwarcia plusa z uziemieniem. Poszły iskry i cały misterny plan poszedł w ... wiadomo. Nie ma napięcia na tych bolcach od przełączników przy kierownicy. Sprawdziłem kilka przełączników i nic, więc problem leży gdzieś indziej. Ktokolwiek wie co to może być?
Jeżdżę kombiakiem mk VI jeśli to coś zmienia.


[ wiadomość edytowana przez: Algali dnia 2014-11-06 11:21:52 ]
  
 
Jak zrobiles zwore to poszedł bezpiecznik. Musiał. Albo poszły jakies ścieżki w skrzynce bezpiecznikow.

Wszystko ci działa poza klaksonem ?
W zespolonym wszystko działa ? Swiatla kierunki ? Awaryjne ? Moze zajrzyj do samego klaksonu przy zderzaku przy chłodnicy przy przednim kole od strony pasażera ? Lubi tam to rdzewieć i mozesz nie miec styku.
  
 
Ale ta rdza by wystarczyła, żeby nie było napięcia na tych bolcach? Tak wszystko działa. Światła itp. na przeglądzie przeszło wszystko, tylko klaksonu nie było. Czyli możliwe, że przelutować skrzynke trzeba będzie? ;/
  
 
Ja bym podmienił najpierw.

Jak cos nie ma styku to nie bedzie dzialac.