Lublin 0 oględziny autka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
http://otomoto.pl/ford-mondeo-1-8-gaz-C32221185.html

Ktos z Lublina molgby rzucic na niego okiem?
Wydaje mi sie ze juz dosc dlugo buja sie po allegro a jesli tak to cos z nim pewnie nie tak
  
 
może się ktoś odezwie, ja mam za daleko.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
a do kyla32 ma ktos moze koma?
  
 
To z nim nie tak, że jest strasznie wyświechtany i wygląda, jakby jeździła nim ekpia budowlana. Widocznie nie znalazł się jeszcze ktoś, komu to nie przeszkadza.

Kainek napisz priv'a do Kyla, on raczej często tu bywa, to powinien odczytać.


[ wiadomość edytowana przez: Wuipe dnia 2014-11-05 07:18:40 ]
  
 
Ale ma za to ori kołpaki z opla
Tak na serio to widać że przed wystawieniem go na sprzedaż musiał być mocno sponiewierany wewnątrz - tak jak pisał kolega niżej, musiała nim jeździć ekipa budowlana, albo ktoś się budował i woził nim materiały. Pierwsze co bym sprawdził to czy amory nie wylały - jeśli tak to nic więcej nie trzeba dodawać do tematu
  
 
i jeszcze to że mondeo jet trudno sprzedać i ta instalacja zwykła przy plastikowym kolektorze też nie bardzo
  
 
jakie auto taka cena, jak bym miał szukać auta np dla ojca. to właśnie takiego bo tyle kosztują. cuda to nie są ale za tą kasę można kupić o wiele gorsze auto.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach