Witam - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam serdecznie
  
 
Siemka! Tu Iza! Nie znam się na samochodach, mam nadzieję że dzięki temu forum się poznam
  
 
Witam, też jestem tu nowa. Mam na imię Sara i od dziecka interesuję się motoryzacją. Uwielbiam majsterkować
  
 
hej jestem nowa, witam wszystkich!
  
 
Witam serdecznie
  
 
Witam wszystkich forumowiczów .
  
 
Ja również pragnę przywitać się na forum Bardzo się cieszę,że mogę do Was dołączyć i mam nadzieję,że miło oraz aktywnie,pomagając w wielu kwestiach związanych z motoryzacją


Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2015-05-01 21:56:11, grabek1290 pisze:
Dzień dobry



hej wszystkim
  
 
Witam wszystkich
  
 
Witam
  
 
Witam, tu Edgar z Wawy Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
  
 
Cytat:
2014-11-06 13:13:15, Eperfekt_pl pisze:
Witam Wszystkich fanów motoryzacji na forum! Bardzo się cieszę,że mogę do Was dołączyć i chciałbym spędzić ten czas aktywnie,pomagając w wielu kwestiach.


witajcie wszyscy
  
 
Również pragnę się przywitać
  
 
Cytat:
2014-11-06 13:13:15, Eperfekt_pl pisze:
Witam Wszystkich fanów motoryzacji na forum! Bardzo się cieszę,że mogę do Was dołączyć i chciałbym spędzić ten czas aktywnie,pomagając w wielu kwestiach.


witajcie
  
 
No to ja też witam wszystkich forumowiczów!
  
 
Witam wszystkich
  
 
Witam z Lubonia
  
 
Szukamy kamerzysty do wspólnego projektu o tematyce motoryzacyjnej

Jeżeli lubisz filmować, znasz się na montażu a zagadnienia motoryzacyjne nie są Ci obce to ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie.

Szukamy osoby mającej dużo wolnego czasu która zaangażuje się w projekt w 100%.

Mile widziany własny sprzęt ale nie jest on priorytetem.

Przedsięwzięcie ma charakter hobbystyczny dla wspólnego rozwoju.


Zgłoszenia i pytania proszę przysłać na adres mailowy zwirek121@vp.pl z krótkim opisem swojej osoby oraz informacją dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie.
  
 
Witam wszystkich forumowiczów.
  
 
to jeszcze ja Witam, od jakiegoś czasu obserwuję to forum i w końcu zebrało mi się na rejestrację