Witam

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Wszystkich fanów motoryzacji na forum! Bardzo się cieszę,że mogę do Was dołączyć i chciałbym spędzić ten czas aktywnie,pomagając w wielu kwestiach.
  
 
Ja również witam. Samochodami interesuję się od zawsze.
  
 
Witajcie, jestem tutaj nowy, również od zawsze interesuję się samochodami.
  
 
Ja również nowy. Ale dla kolejnego fana motoryzacji chyba nie zabraknie miejsca?
  
 
witam witam... i fajnie że się interesujecie motoryzacją choć na tym forum staramy się poruszać tematy luźniejsze niż motoryzacyjne... do czego zachęcam

tam niżej niżej na głównym forum są typowo samochodowe grupy
 
 
Pozdrawiam
  
 
Hej! Jestem Monika i niedawno ukończyłam 23 lata. Sport, muzyka i motoryzacja to moje hobby. Pozdrawiam wszystkich użytkowników!
  
 
Siemaneczko!
  
 
Dzień dobry
  
 
Dzień dobry jak tam u was leci ? Bo ja planuję po meczu w nogę Polska z Gruzją jechać sobie właśnie na vaga do nysy. Ktoś już tam był bo wstęp dla widzów jest zupełnie za free i można patrzeć na te wszystkie fury bez żadnych ograniczeń i do woli. Podoba mi się akurat to.
  
 
Hej! Jestem Kasia! Nowa na forum, ale bardzo mi się tu podoba. Mam nadzieję, ze zostanę na dłużej.
Planuję niedługo kupno auta i szukam mądrych rozmówców.
Miło mi!
  
 
Witam wszystkich forumowiczów
  
 
Witam wszystkich serdecznie i miło
Pozdrawiam
  
 
Witaj witaj
  
 
Heja, witam wszystkich.
  
 
również wszystkich witam
  
 
Witam również wszystkich
  
 
No Witam
  
 
Widzę w tym temacie wszystko witają się. Wszystkim cześć! Mam na imię Adam. Moje hobby to podróże, muzyka i motoryzacja.
Pozdrawiam.
  
 
Siema wszystkim