Kamerka samochodowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ze względów bezpieczeństwa chcę się zaopatrzyć w kamerę samochodową i zamontować ją na przedniej szybie..w końcu jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony w na jednej stronie znalazłem tego typu kamerkę: www.fripers.pl Czy myślicie, że się nada? Czy raczej potrzebana byłaby inna kamera?
  
 
Sam myślałem nad kamerką - raczej nie ze względów bezpieczeństwa, bo to rpzecież nas przed niczym nie ochroni. Ale czasami warto mieć coś nagrane
  
 
Witam, ja w telefonie mam dużą kartę ~16GB i podpięty pod szybę uchwyt. Telefon jest wpięty do zapalniczki i zestawu głośnomówiącego, nagrywanie odbywa się w tle jakąś aplikacją na Androidzie.

  
 
Goclever robi całkiem niedrogie video rejestratory.
  
 
W zasadzie nigdy nie zastanawiałem się nad zakupem takiej kamerki,ale w chwili obecnej chyba lepsza opcją jest pobranie odpowiedniej aplikacji na system Android i tam rejestrowanie,nagrywanie drogi. To ma większy sens i jest bardziej ekonomiczne.
  
 
Ostatnio w biedronce byłą kamera jakaś za 80 zł, szczerze to myślę, że nie ma sensu kupować jakiejś wypasionej kamery za Bóg wie jakie pieniądze.
  
 
Coś ostatnio nagrywanie w aucie stało się popularne na YouTube, mase filmów jest. Chyba czas się rozejrzeć za jakąś chińszczyzną z allegro
  
 
Jeśli niczego sensownego nie nagrasz, to znudzi ci się bardzo szybko toteż nie wiem czy ma to sens, no chyba, że do Rosji się wybierasz.
  
 
Aby uzyskac sensową odpowiedz na zadane pytanie w pierwszy poście to chyba warto się udac tutaj
  
 
zwykla breloczkowa z allegro wystarczy 'dla bezpieczenstwa', jak chcesz drifty hd krecic to tylko gopro albo bullet hd
  
 
ja uważam ze nie zawsze na kamerce jest coś sensownego nagrane ale czasami wiele wyjaśni nawet podczas stłuczki .
  
 
Oczywiście że tak posiadając wideorejestrator mamy pewność że w razie wyjątkowej sytuacji wszystko będzie nagrane i będziemy mieli dowód .Nie raz spotkałem się w tak dziwnej sytuacji .Niestety jak zwykle dla mnie wyszło na złe .Od tamtego czasu rozglądam się za kamerką , nie wiem na którą się zdecydować .Najbardziej przypadła mi do gustu oraz zaskoczyła funkcjami które posiada kamerka niemieckiej marki Telefunken ,myślę że się na nią zdecyduje ,a może wy macie jakieś podpowiedzi .
  
 
Cytat:
2013-07-02 21:15:45, regor pisze:
Sam myślałem nad kamerką - raczej nie ze względów bezpieczeństwa, bo to rpzecież nas przed niczym nie ochroni. Ale czasami warto mieć coś nagrane


Ochroni cię przed pójściem do więzienia za spowodowanie wypadku, gdy nie będzie żadnych dowodów, że nie doszło do niego z twojej winy.
  
 
A w jakiej cenie w zamian za zakup kamerki chciałbyś się zmieścić? Bo jeżeli podasz ten szczegół to postaramy się doradzić jakiś konkretny i sensowny model.
  
 
Moim zdaniem nie powinno się oszczędzać na kamerce, czego doświadczył mój znajomy, który miał wypadek nie ze swojej winy - sam kamerki nie posiadał, ale kierowca za nim tak i wszystko nagrał.
  
 
Cytat:
2014-07-24 08:01:00, muppet pisze:
Moim zdaniem nie powinno się oszczędzać na kamerce



Kamerki po 1000 zł nagrywają filmy w podobnej jakości co te po 200 zł, a skoro nie widać różnicy to po co przepłacać?
  
 
Wszystkim poszukującym kamerki samochodowej polecam Mobiusa. Kosztuje tylko 200 zł, nagrywa filmy w jakości zbliżonej do GoPro i jest bardzo praktyczny, bo może być wykorzystywany nie tylko jako wideorejestrator samochodowy, ale też jako kamerka sportowa.
  
 
Cytat:
2014-07-25 14:01:18, emperatriza pisze:
Wszystkim poszukującym kamerki samochodowej polecam Mobiusa. Kosztuje tylko 200 zł, nagrywa filmy w jakości zbliżonej do GoPro i jest bardzo praktyczny, bo może być wykorzystywany nie tylko jako wideorejestrator samochodowy, ale też jako kamerka sportowa.



Jedyna wada - nie ma wyświetlacza.
  
 
ja akurat posiadam kamerkę, overmax ma teraz taką na sprzedaży dobrze filmuje i wiele H zapisywac mozna z tego modelu co ja mam to automatycznie z internetem mozna laczyc takze mega wypas
  
 
Napisz tylko ile kosztuje bo na ten temat nic nie piszesz,a na pewno wielu Użytkowników na forum to ciekawi zdecydowanie najbardziej. Kwota tak powiedzmy do 300zł za kamerkę jest w porządku,droższej bym nie kupił.