Halogeny MK7 - jakich kabli szukać

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć,

trochę już o montażu halogenów poczytałem. Proszę Was jednak o utwierdzenie mnie w moim przekonaniu.

Samochód wyjechał z fabryki bez halogenów - nie sądzę, by było w nim nic poza wyposażeniem seryjnym. Kupiłem go z halogenami podpiętymi w sposób druciarski - zasilanie obu halogenów szło z kabelka wciśniętego w oprawę żarówki pozycyjnej przedniej - o reszcie patentów nie będę wspominał

Wydaje mi się, że nie mam poprowadzonej wiązki od włącznika do skrzynki, proszę jednak o potwierdzenie na podstawie poniższego zdjęcia:


Mam skrzynkę bezpieczników oznaczoną numerem SP93257 MID LHD - czy ta skrzynka jest przystosowana pod halogeny? Które styki sprawdzić? Czytałem, że kable od halogenów są we wtyczce od spodu skrzynki. Jakiego koloru kabli powinienem szukać? (przyznam, że skrzynki jeszcze nie oglądałem).

pozdrawiam
Karol
  
 
Oznaczenie skrzynki jakie podałes Karol raczej nikomu nic nie mowi.
Oznaczenie skrzynki bezpiecznikow w mk7 jest lekko z lewej strony na środku skrzynki. Tam gdzie przekazniki.

Osobiscie twoje zdjęcie za wiele mi nie pomaga. Na twoim miejscu zdjalbym przednia czesc deski rozdzielczej i tam sie przyjrzał wiazce kabinowej. To ona posiada "wypas" wtyczek w escorcie.
  
 
Co do "oryginalnego podejścia do tematu" to wątek na konkurencyjnym forum mocno mi pomógł i dalej będę grzebał (prędzej czy później).

Jeżeli chodzi o numer skrzynki to dzięki za doprecyzowanie. Jakoś w niedzielę może uda mi się zejść do garażu i odnaleźć właściwy numer.

Na razie tylko porozpinałem i zaizolowałem obecną "instalację" do halogenów, bo daleko jej było od bezpiecznej.

pozdrawiam
Karol
  
 
przecież opisanie skrzynki jako medium mówi wszystko. Jeśli masz bezpiecznik od halogenow to pewnie jest i reszta w skrzynce
  
 
Ja miałem fabrycznie skrzynkę bezpiecznikow medium i nie miałem opcji na żadne halogeny z przodu.