Łada 2107 Jekaterina - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
SzokoLad naskrobał : Morphio, nie kompromituj się. O czym ty piszesz? Normalnie ma wspawane paski.


oczywiście że normalnie ma wspawane paski tyle że nie z tej strony. I zakładając że te felgi miały ET 44, dołożył ze 2" czyli 51 mm, (tyle że nie z tej strony) to teraz ma ET 95 sorry, ale śmiech na sali osobiście, wysłał bym te felgi do tego mądrego co je ...... i poprosił o nowy komplet, no chyba że o takie prosiłeś wtedy "ok" i strzelił bym sobie w stopę
  
 
I znowu Adam kompromitujesz się. Paski są wspawane od zewnątrz, tylko są za małe i przy tym et ich nie widać. Trzeba było robić z oryginalnych felg, efekt byłby całkiem inny.
  
 




dziękuję, dobranoc, Wesołych Świąt

poproszę o porządne zdjęcia a będę błagał o przebaczenie
  
 
W weekend trochę popracowałem przy Kati, felgi poszły w kolor, niestety słabo na zdjęciu widać.

Zająłem się też polerką chromów na zderzakach. i standardowo przepaliłem auto żeby się nie zastało.

Dodatkowo zostało zakupione kilka pierdułek:
- rynienki dachu (Jak je montować???)
- wycieraczki (jak zdjąć stare???)
- czarnidło do plastików
Teraz czekamy na lepszą pogodę aby wyjechać i umyć sukę.
  
 
Czarne felgi, to zło. Moim skromnym zdaniem, białe lepiej pasują.
  
 
To nie jest czarny właśnie.
Kolor, klik klik...
  
 
link nie działa, przynajmniej mi
  
 
I mi też. Ale kolor tak ciemny, że zaryzykuje nazwać go czarnym.
  
 
Kolor DC Set Sprayplast carbon gl.

Na dole strony jest zestawienie kolorów.
  
 
Hej, łada bardzo zadbana, gratuluje zakupu tak zadbanego egzemplarza.
Niestety felgi owszem poszerzone ale ET wzrosło (oryginalne bodajże 2 o tyle ile mm ma pasek i spawy, czyli felga poszła w nadkole, a nie wiem czy o to koledze chodziło. Kolor to wiadomo kwestia gustu ale czarny gubi te zmiany.
Wiadomo pomysłów tu będziesz miał sporo, rób jak uważasz ale warto spytać, koledzy często mają racje, jeżdża i modyfikują łady nie od dziś.
  
 
Korzystając z dnia wolnego odwiedziłem Jekaterine, umyłem ją i zrobiłem małą sesje foto.





Na dniach przyjdzie jeszcze bagażnik dachowy
  
 
Witam.
Bardzo fajna Łada. Mam pytanie - zmieniłeś amortyzatory z serii na zamienniki opisywane na forum, czy nie. Jeżeli seria, to jak się jeździ?
Pozdrawiam.
  
 
Amortyzatory to zamienniki -40 i na nich jeździ sie dobrze, na seryjnych praktycznie nie jeździłem więc nie mogę się wypowiedzieć.
  
 
No i po przymiarce bagażnika dachowego z póki co tylko kilkoma gadżetami, ale będzie więcej.

  
 
Ha ha widze kolego ten sam pomyslunekco i ja
Tylko do mnie bagażnik dopiero wędruje Mam już koło stary kanister metalowy oraz starą walizke i skądś wytrzepe deskorolke
  
 
nice
  
 
W weekend posiedziałem trochę przy aucie i poprawiłem opadającą szybę, teraz już nie opada ale opuścić też jej nie można
I wpadło coś takiego

Sam mam do tego mieszane uczucia, muszę zobaczyć jak będzie wyglądało to w świetle dziennym. Myślę też o białym pasku na oponie.

A teraz prośba o radę bo bym chciał zainwestować też w jakieś radio i głośniki coby coś brzęczało w tle. Po wyjęciu jakiegoś popsutego radia ukazało mi się kilka kabelków z wtyczkami a nie jak w bardziej cywilizowanych autach kostka do wpięcia i tu się rodzi moje pytanie, czy da się jakieś lepsze radio zamontować czy trzeba szukać z epoki? Oraz jak wygląda montaż głośników seryjnych otworach, chodzi o rozmiar i ewentualne problemy.
Pozdro
  
 
Z tymi kołpaczkami to Cię poniosło.
  
 
Cytat:
2015-03-09 18:47:40, SzokoLada pisze:
Z tymi kołpaczkami to Cię poniosło.



Też mi się tak wydaje, w mojej głowie wyglądało to lepiej niż w rzeczywistości.
  
 
Nie wiem, czy posłuchasz mnie, ale pomaluj felgi na biało. Całkiem inny będzie efekt, bez kombinowania.