Łada 2107 Jekaterina - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pod te kabelki zawsze możesz zmontować kostkę taką do wpinania. W temacie montażu głośników nie mam zdania, u mnie leżą na beszczela pod siedzeniami.
  
 
Do tej felgi zdecydowanie musi pójść niżej, natomiast co do felg to załadowałbym tam chromowany kapsel od 125p/Poloneza bądź Ładowski i wtedy to by grało!
  
 
Cytat:
2015-03-10 14:41:08, Aron126p pisze:
do felg to załadowałbym tam chromowany kapsel od 125p/Poloneza bądź Ładowski i wtedy to by grało!



Ładowki chromowany zdecydowanie!! Te białe nie podchodzą zbytnio ale co innego jeśli felga biała a kołpaczek czarny wtedy wygląda ładnie Felype przy swojej tak ma.
  
 
Pemyk, nie obraź się ale ......... zdemontuj ten zestaw
  
 
Ja też uważam, że nie tędy droga. Przy tym kolorze zupełnie ginie poszerzenie. Posłuchaj Szoko i przemaluj felgi na biało (ewentualnie na jakąś żarówę, może pomarańcz?). Możesz też pokombinować z chromowanymi deklami.
  
 
Co do dekli macie racje więc out, myślałem,że bedzie to lepiej wyglądać :-/ Kolor felg póki co zostaje jak jest. Coraz bardziej jestem zajarany na rost style

Morphio, nie obrażam się bo od tego jest forum żeby każdy mógł wyrazić swoje zdanie, a prezentując własny projekt trzeba liczyć sie ze słowami krytyki.


[ wiadomość edytowana przez: pemyk dnia 2015-03-10 19:19:10 ]
  
 
Radio ja mam u sb LG dość nowe bo rok temu dałem za nie 280zl mofset 4x53W
Z przodu w kratkach głośniki Peying Alien a na tył jak tylko ogarnę zabudowę ze sklejki żeby nie wiercić dziur wejdą zwykłe 280w głośniczki

Mi się wydaje że białe felgi do tego koloru nie bd pasowały bd się za bardzo zlewały.


[ wiadomość edytowana przez: Astro2107 dnia 2015-03-10 22:27:52 ]
  
 
  
 
Nie rób rosta, to dobre na volkswagenach.
Co do felg, skoro zostają czarne to ładuj tam chromowany kapsel, efekt powinien być w porzo!
  
 
a masz tu inny przyklad
  
 
Dziś odebrałem Katie od Pana Bogdana Winiarskiego, któremu pragnę podziękować za szybki i sprawny serwis gaźnika oraz kilku innych pierdół. Polecam, auto ciągnie teraz lepiej niż Sasha Grey
  
 
hahahahaha
  
 
Udało mi się i zamówiłem amorki obniżające (zdjęcia od sprzedającego).




Czekamy na dostawę i montujemy
  
 
Myślę o tym samym na mojej więc z chęcią zobaczę jak to wygląda.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
U mnie nie są wyświetlane zdjęcia.
  
 
A teraz widać?

  
 
Nadal nic.
  
 
Cytat:
2015-03-29 15:40:51, SzokoLada pisze:
Nadal nic.



Dla tych wszystkich którzy nie widzą zdjęć zakupiłem amortyzatory Damp D3 SE-2.
  
 
  
 
jaki koszt takich amorków i od jakiego minusa mają sens ?