Łada 2107 Jekaterina - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Najlepiej daj białą felge.
  
 
Co ty za łańcuchy wozisz w bagażniku?
Zgadzam się z Szoko, felgi na biało, będzie taniej i lepiej niż te beznadziejne dyplomatki.
  
 
Koniec sezonu niestety zbliża się wielkimi krokami, auto przejechało w tym roku niecałe 1000 km czyli niedużo i pora aby zapadło w sen zimowy(no może jeszcze ewentualnie jakaś przejażdżka przy lepszej pogodzie).
No i mała sesja zimowa aby zaprezentować "nowy image" Jekateriny.



















A do tego taki mały niezbędnik zlotowy złożyłem.



  
 
Koła wyglądają lepiej, natomiast reszta średnio mi się podoba ale to Twój samochód i Tobie ma się podobać. Co tam się dzieje na prawym, przednim błotniku? Będzie rost?

[ wiadomość edytowana przez: felype dnia 2015-10-20 09:15:24 ]
  
 
Tak, w planach jest rost. Na razie nie dużo a później to się zobaczy.
  
 
O cholera, roost. Mnie zawsze szkoda auta. Osobiście uważam, że klasyk powinien być na wysoki połysk. A ta rdza już będzie raczej nie odwracalna. Auto w zasadzie idzie na straty. Rozumiem, że w Ameryce jest taka moda, ale tam też jest inny klimat i auto tak szybko nie zgnije. Nie wiem czy dobrze robisz, czy dobrze obrałeś kierunek, ale to twój samochód i robisz z nim co chcesz.
  
 
Według mnie jak już chcesz iść w rosta to lepszym (ale niestety dużo droższym) rozwiązaniem jest namalowanie rdzy airbrush'em:

  
 
Przy takim stylu obowiązuje zasada "albo grubo albo wcale" więc... jedziesz dalej.

PS: www.youtube.com/watch?v=Lv_1968SYWM

...czyli przy stylu rat lub rost lepiej nie szukać żadnych kompromisów. Wtedy jest najlepiej.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Widziałem ten film, póki co zbieram graty aby to był rost, jakby komuś zalegał jakiś komunistyczny szmelc chętnie przygarnę Ostateczna wizja i tak wyklaruje się dopiero podczas tworzenia.
Natomiast lakieru z całego auta póki co nie zamierzam ściągać, jeden może dwa elementy w rdzy a resztę to się zobaczy.
W zimę będę działa bo na razie nie mam za bardzo czasu.
  
 
Wystarczy, że trochę pojeździsz w zimę to na wiosnę będziesz miał pięknego rosta