Przepływomierz RQB i RDA.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie, mój silnik świruje bo na biegu jałowym obroty wskakują na jakieś 1300-1500, różnie bywa. Co ciekawe po odpięciu czujnika położenia przepustnicy i krokowca NIC się nie dzieje ale jak odepne przepływke to auto gaśnie momentalnie dlatego podejrzewam że to włanie ona jest rąbnięta. I teraz moje pytanie, czy przepływka w RQB i RDA jest taka sama? Sporo na ten temat szukałem ale informacje albo są różne albo nie ma ich wgl. Ma ktoś takie cudo na sprzedaż ?
  
 
raczej po odpieciu krokowca powinny obroty mocno spasc w dol albo powinien zgasnac.
  
 
Nie sądzę, żeby to była przepływka. W ogóle nie pasuje mi to do objawów.

Polecam lekturę
  
 
mam z rda
  
 
Rda i RQB maja dwie rozne przepywki. Mam w garazu obie.
Do tego pJak co to przeplywke z auta z rda moge miec jak co.

Ps. Wiesiu dobrze pisze. Juz ci o tym mówiłem Łukasz. Krokowy.
Sam sobie odpowiedziałeś. Mówiąc ze po odpięciu krokowca nic sie nie zmienia. Helloooo
  
 
krokowy jest praktycznie nowy. po za tym po odpięciu auto powinno zacząć kaszleć a nawet zgasnąć. obroty nie falują tylko wysoko stoją. tak czy siak może w tym tygodniu uda mi się go wyjąć i podmienić na inny bo mam 3.
  
 
Ja tak czasem po trasie miałem jak przeganiałem swojego.
Podmieniłem i problem zniknął do dzis. Ale na czwartej używce dopiero. Teraz mam spokoj. Co nowy oryginał to nowy oryginał.

Jesli obroty stoją. To Hmmm. Miałem to jak sie z Dolotem bawiłem ostatnio. Skręciłem porządnie dolot na całych nowych uszczelkach fordowskich tak dla pewności i mam spokoj. Bo mi stały obroty jak kolektor ssacy byl od góry tylko przykręcony. Przepustnica na Jana chycona.

Zrobiłem to bo wiesz jaki jestem i co sie szykuje .

Cytat:
2014-12-08 22:43:40, konus19 pisze:
krokowy jest praktycznie nowy. po za tym po odpięciu auto powinno zacząć kaszleć a nawet zgasnąć.



Przy prawidłowej pracy krokowca chyba, prawda ? Czy juz śpię ?



[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2014-12-08 22:53:33 ]
  
 
Zobaczysz co u mnie się szykuje
  
 
rda to bardziej pod 1,6 podchodzi. rqb ma wieksza dziure, a od mondeo 2,0 jest w ogole wielka dziura

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM