2107 czyli rodzinna opowieść KubaKubacki - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Brechtałem pół dnia z Twojej odpowiedzi
Jak byś sprzedawał bez opon to bym brał
  
 
Dzięki Szoko - napisałem kilka zapytań o wstępną wycenę naprawy na podstawie zdjęcia i zobaczymy co odpiszą. Jeśli ktoś będzie miał ochotę odczytywać wiadomości tak czy owak takie naprawy to chyba lepiej na wiosnę robić ?
  
 
Kisiello nie będę ukrywał że i mi się podobają

Jak chcesz same felgi to tutaj

http://allegro.pl/melber-felgi-komplet-13-et38-cult-german-i4968964928.html

A te od Szoko zostaw dla mnie ; p
  
 
Ja też mam felgi do zbyccia
Klik, klik, klik
  
 
no to ktoś nie miał serca że tak je pomalował
  
 
Hej,

Ladna Lada

Mam namiar na blacharza w Warszawie (Tarchomin). Nie robi perfekt, natomiast nie boi się pracy. Nie jest też drogi. Robi np. takie rzeczy:





Za wymianę progów, pasa przedniego oraz podklepanie tylnych rantów nadkoli wraz z pomalowaniem tegoż wziął 1000 PLN, to chyba niedużo?

[ wiadomość edytowana przez: el_comendanto dnia 2015-01-30 18:31:02 ]
  
 
To podeślij namiary ... Na wiosne może go odwiedze
  
 
O blacharza pytaj też Rafako, on ma namiary na przystępnego cenowo fachurkę
  
 
W ramach wycieczki do Sandomierza w dniu jutrzejszym, zastanawiam się nad przejechaniem się kawałek dalej do miasta Nisko i zobaczycz te felgi

http://olx.pl/i2/oferta/felgi-aluminiowe-14-cali-polonez-fiat126-lada-klasyczne-CID5-ID5S2i3.html#fa38b573f5

Z tego co się orientuję to w związku z innym osadzeniem niż w polonezie będzie trzeba trochę patentować ale nie jest to niemożliwe ? wzór fajny, więc jeśli da radę potargować to chyba się nadadzą - co Wy na to ?

A w związku z tym że sezon już za chwilę to mam już poleconego mechanika zakupiony nowy rozrząd i kilka gratów do silnika. Jak odbiorę samochód to dam znać czy jestem zadowolony bardzo czy bardzo bardzo. Największy problem to blacharka ... nikt nie jest w stanie polecić dobrego speca

Aaa i szukam kierownicy do 2107 - moja jest popękana
  
 
Ten wzór da sie znaleźć oryginalne OZ z dobrymi oponami za 600zł w bdb stanie. Ostatnio kolega tutaj miał na sprzedaż za 300 ale zdążyłem tylko o nich pomyśleć i sprzedał
  
 
Siedzę i się zastanawiam, czy bbs kiedykolwiek zrobił szprychy o rozstawie 4x98? Inna sprawa, to za te felgi gość chce 900 i to okazja. A jak ja chciałem, za moim zdaniem ładniejsze riale, 1000 zł z nowymi oponami, to każdy marudził, że muszę opuścić cenę.
  
 
Szoko te co Kuba podał to jest drożyzna znajdzie się tańsze.
np proszę bardzo OZtki z oponkami.
olx.pl/oferta/felgi-aluminiowe-oz-route-4x98-5-szt-polonez-fiat-125p-CID5-ID9jwT7.html

Z tego co kojarzę raz mi się zdarzyło znaleźć szprychowe BBS za 2500zł o rozstawie 4x98.
  
 
Tak jak pisałem byłem przy okazjinu faceta ... Mimo że z wwa do Niska blisko nie jest

Logo bbs nigdzie na feldze nie było tylko napis made in germany. Felgi w ładnym stanie ( nie obite i nie pogięte ) szkoda że pomalowane chałupniczo a nie wypalone w piecu. Efekt taki że jedna ma inny odcień od reszty negocjacji nie było bo twierdził, że tyle ludzi pyta ....

Ładne są fakt ale nie za taką kasę. Przyznam Szoko że gdyby nie to że nie byłem przy kasie jak swoje sprzedawałeś to pewnie bym brał ps. Moja Pani prosiła abym dodał że facet co je sprzedaje to burak
  
 
Bbs zawsze ma swoje logo na feldze. Więc to nie są bbsy. Astro, te co podajesz, to są 13 i raczej mało kto chciałby na nie się wysra... To nie to. Musi być min. 14" inaczej to się gubi. Albo bardzo szeroko.

Swoje riale nadal mam i postanowiłem, że nie ma sensu ich sprzedawać, bo samemu kiedyś mogą się przydać.

Co do bbs 4x98 szprycha, to niemal jestem pewien, że takowych nie produkowano.
  
 
To tak, dla ciekawości wklejam:
http://olx.pl/oferta/alufelgi-do-bmw-e21-vial-13-6x13-4x100-komplet-CID5-ID53f6w.html
  
 
Dzięki Szoko ... Znalzłem alternatywę dla tego co podesłałeś. Wysyłam priv bo nie chce zaśmiecać monotonnym pytaniem o felgi
  
 
Koledzy ... przymierzam się do odświerzenia powłoki lakierniczej na Ładnej przed otwarciem sezonu szukam podpowiedzi jakiej chemii używacie. Samochód przez 24 lata stał w garażu a dziadek jedyne co robił to mył - raczej bez wosków i innych polerek.

Myślę że czas zaopatrzyć się we własną maszynę i odpowiednie środki. Co polecacie ? Kiedyś w jakimś wątku widziałem też, że polecacie coś do polerowania zderzaków ale nie mogę odszukać ?
  
 
Do zderzakow AUTOSOL metal polish.
  
 
Przygód część dalsza .... Po wymianie rozrządu, łożysk w przednich piastach i innych eksploatacyjnych czynnościach dnia kolejnego zdechło ładowanie. Jak się okazało alternator się skończył i trzeba było go reanimować. Udało się

niestety w warsztacie powstał genialny pomysł aby poprawić i wyregulować sprzęgło. Nigdy nie działało rewelacyjnie ale biegi wchodziły a tarcza się nie ślizgała. Po regulacji mam dramat i muszę jechać na poprawki bo sprzęgło bierze maksymalnie głęboko a wsteczny jest praktycznie nie do zapięcia obawiam się, że bez interwencji kompletu tarcza, docisk i łożysko raczej się nie obędzie.

I tu pytanie - jakie są wasze doświadczenia bo w jacars są dostępne 3 rozwiązania:

Komplet ładowski za 140 pln
Komplet LUK za 267 pln
Komplet Sachs za 298 pln

Czy w tym przypadku faktycznie cena idzie proporcjonalnie do jakości ? Nie wiem czy jest sens przepłacać i czy przy waszych doświadczeniach powinienem jeszcze coś wymienić "przy okazji"

Z góry dzięki za podpowiedzi
  
 
Po prostu to dobrze wyreguluj.