Kultowe Auta PRL-u i Złota Kolekcja - archiwum 2015 - Strona 72

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2015-11-19 15:54:11, skuderia pisze:
Historyk1985 - moze skupmy sie na watku bo czasem robisz offtop. Mi to osobiscie nie przeszkadza ale moglibysmy sie trzymac tematu. Pozdrowki! [ wiadomość edytowana przez: skuderia dnia 2015-11-19 15:58:52 ]




Wątek o VW T3 jest offtopem i jednocześnie nim nie jest. Jest bo nie wydał go KAP, ale nie jest bo mógłby być T3 w całej serii równie dobrze, co wiele innych modeli. Jest to jak najbardziej kultowy wóz tak czy siak...

Jednocześnie mnie rozbawiłeś, bo sam umieściłeś w tym samym wątku i temacie fotki amerykańskiego radiowozu (a był specjalny oddzielny wątek "kultowe wozy policyjne")

...ale mi to też nie przeszkadza

natomiast w związku z tym mam pewną propozycję na przyszły rok - 2016

Proponuję nazwać kontynuację naszego wątku: - "modele aut PRL - serie gazetowe"

możemy ostateczną nazwę dać inną, ale chodzi mi o wspólny wątek do: KAP, ZK, KWP i ewentualnych innych serii modeli, jakie mogły by pojawić się w 2016 roku...

Jak dla mnie "wątki" typu: Welly, Burago, Hongwell, New Ray, "Many z Auchan"... itp, itd są uzupełnieniem kolekcji KAP i są jak najbardziej na temat
  
 
A może by ktoś coś takiego zmajstrował?



Ciekawe jak by to wyszło, myślę , ze OK
 
 
Cytat:
2015-11-19 22:08:26, Meduza pisze:
A może by ktoś coś takiego zmajstrował? Ciekawe jak by to wyszło, myślę , ze OK



"Nie da to się tylko parasola w d***e otworzyć" jak mawia przysłowie

Pytanie tylko w jakiej skali i na bazie czego - 1:72 KAP, 1:72 Bus collection?
a może w 1:43 - np konwersja kartonowego ADW?

Ktoś też robił takie gotowe żywiczne - jakieś fotki kiedyś widziałem...


tylko pytanie po co?

Skoro "normalnej" podstawowej wersji Jelcza "Ogórka" w skali 1:43 nikt jeszcze nie wydał w jakimś "przyzwoitym" nakładzie, który by nas satysfakcjonował i w cenie na którą większość z nas by było stać...

Z resztą temat autobusów był tu już wiele wiele razy poruszany i nie ma co strzępić klawiatury
  
 
Halo, a zdjecia Moskwicza ze zlotej ktos moze wrzucic? Nigdzie nie moge znalezc.
  
 
Cytat:
2015-11-09 22:17:36, cichy_555 pisze:
doszła kolejna paczka. Oto fotki moskwicza robione telefonem, dlatego słabej jakości oto zapowiedź forda: ulotki o specjalnym brak, czyli na razie nic nie wiadomo nic na temat kolejnego



Przecież było na poprzedniej stronie xD
  
 
Może ja nie umiem czytać, ale kolega pytał całkiem o co innego "xD"
  
 
Tak to jest jak dwa Moskwicze w jeden dzien wychodza xD

I tak... pytalem o co innego

(I jeszcze raz tak... spodziewalem sie ze ktos "odesle mnie" do zdjec kultowego)
  
 
Kolejne nr Złotej Kolekcji

Nr 31 - MOSKWICZ 400-420A












Nr 32 - WOŁGA GAZ M-21









  
 
Cytat:
2015-11-21 20:16:13, Piotr1-60 pisze:
Kolejne nr Złotej Kolekcji Nr 31 - MOSKWICZ 400-420A Nr 32 - WOŁGA GAZ M-21

co będzie po tej Wołdze?
  
 
Po Wołdze, bedzie Trabant






[ wiadomość edytowana przez: Kazik353 dnia 2015-11-24 14:06:01 ]
  
 
Cytat:
2015-11-24 14:03:38, Kazik353 pisze:
Po Wołdze, bedzie Trabant [ wiadomość edytowana przez: Kazik353 dnia 2015-11-24 14:06:01 ]

ciekawe kiedy będzie Tatra 603-1,czy UAZ 469.
  
 
kap21 - nie rozumiem po co zadajesz pytania co bedzie i kiedy. Na stronie ZK jest przeciez rozkladowka jaki model bedzie nastepny. Zawsze gdy jest nowa aktualizacja ktos z kolegow wrzuca tez ja i tutaj.
 
 
Cytat:
2015-11-25 16:13:11, skuderia pisze:
kap21 - nie rozumiem po co zadajesz pytania co bedzie i kiedy. Na stronie ZK jest przeciez rozkladowka jaki model bedzie nastepny. Zawsze gdy jest nowa aktualizacja ktos z kolegow wrzuca tez ja i tutaj.

skuderia: ...ale np. zapowiedzi Nr 33 - Trabanta 601 Kombi jeszcze nie ma na stronie !
  
 
Jeżeli ktoś jest chętny na Taksówki Świata w niskich cenach to zapraszam
Taksówki
  
 
Piotrek jak dla mnie to nabijanie sobie postow przez pytania kiedy i co bedzie. Jest od tego strona KAP, jak sie cos nowego pokaze odrazu widac, tak samo jak i tutaj nie raz sam dodawales aktualizacje. Takie moje zdanie. Trzymajmy tu porzadek bo sie robi balagan.
 
 
Moderator jest od tego.
  
 
Witam,
Jako, że jestem nowy na forum, wypada się przedstawić Jestem Paweł, mam 21 lat, a od jakiegoś czasu zbieram miniaturki pojazdów, głównie samochodów.
Od razu mam pytanie. Mianowicie, jakiś czas temu wpadł mi w ręce numer 25 ZK z modelem Łady, niestety przy zakupie nie zauważyłem, że brakuje mu lusterka (w blistrze również go nie ma). Czy jeśli zgłoszę reklamacje do Dea, to czy mam jakieś szanse otrzymać niewybrakowany model? Dodam, że nie rozrywałem blistra.
  
 
Cytat:
2015-12-01 17:18:29, skuderia pisze: Piotrek (...) Trzymajmy tu porzadek bo sie robi balagan.

Cytat:
2015-12-01 17:26:05, szymcio190 pisze: Moderator jest od tego.

skuderia: ...no i nas utemperowano.
Cytat:
2015-12-01 17:48:43, Fasti pisze:
Czy jeśli zgłoszę reklamacje do Dea, to czy mam jakieś szanse otrzymać niewybrakowany model?

....Fasti: ...próbuj, masz spore szanse... tel. 22 488 62 01 !

[ wiadomość edytowana przez: Piotr1-60 dnia 2015-12-01 19:37:43 ]
  
 
Otrzymałem info z wydawnictwa, że w KAP będzie jeszcze jakiś numer specjalny, a w ZKAP możliwe, że pojawią się też inne modele niż w Kap. Ciekawe czy to się sprawdzi.
  
 
Cytat:
2015-12-01 21:52:11, kadrowiec pisze:
... a w ZKAP możliwe, że pojawią się też inne modele niż w Kap. Ciekawe czy to się sprawdzi.



Muszą wydać nowe jeśli chcą korzystać z tego (całkiem dobrego dla nich) interesu. Przecież muszą jakoś przyciągnąć tych klientów którzy kupowali/prenumerowali KAP od początku i mają wszystkie modele. Cena w ZK jest wyższa od KAP o 3,09 zł a ktoś kiedyś wspominał że koszt produkcji modeliku waha się między 2-4 zł.