Czerwona Gorączka - sztreker2107 - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Olej jutro będzie już wymieniony i zrobiona zbieżność opony w najbliższym czasie też będą zmienione. Dzisiaj było sprzątanie wnętrza, naprawa spryskiwaczy szyby i regulacja zamków bo się drzwi kiepsko zamykały i otwierały Ale jestem zadowolony a za jakiś czas jak nazbieram trochę grosza to łada zostanie doprowadzona do porządku blacharsko i dostanie nowy lakier
  
 
Odnalazł się stary filmik z Kielc.
Jeżdżę jak widać bardzo zachowawczo, ale na galaretowtym, seryjnym zawieszeniu i wysokoporofilowych (profil 80!) starych Navigatorach o symbolicznej przyczepności nie było za bardzo jak poszaleć.
A ja też dawno nie jeździłem i Łady uczyłem się od nowa.
Na filmie słychać też momentami dławiący się gaźnik.
Ale tragedii nie było

Łada Kielce

[ wiadomość edytowana przez: Pereira dnia 2015-08-23 01:16:14 ]
  
 
Łada jeździ i ma się dobrze W nocy zrobiłem małą polerke i wygląda dużo lepiej ale bez nowego lakieru się nie obejdzie
  
 
  
 
Z braku czasu dawno nic nie pisałem ale w ładzie pare rzeczy zostało ogarnięte. Wymienione wszystkie drążki kierownicze, tuleje wahaczy górnych razem z nowymi oryginalnymi wahaczami bo udało mi się dostać w małych pieniądzach i wszystko ładnie siedzi Jeden krótki drążek tylny bo wziął i się urwał hehe Ustawiona zbieżność, założone nowe opony zimowe, uzupełnienie konserwacji i wpadła też nowa cewka bo momentami gubiła się iskra Ogólnie Łada daje cały czas frajde z jazdy i zwraca na siebie dużą uwagę innych kierowców i pieszych
  
 
Chłodnica wymieniona można jeździć dalej
  
 
Gdzie kupił, co i jakie wrażenia z montażu i eksploatacji?


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2016-08-22 00:07:05 ]
  
 
Na allegro od niwa66. Mocowania pasują idealnie, silnik się nie przegrzewa i ogólnie wszystko w porządku zobaczymy jak długo wytrzyma
  
 
W piatek założyłem też nowe opony Continental a jutro zabieram się za regulacje zaworów i wymiane oleju
  
 
  
 
  
 

  
 
Z wielką przykrością muszę sprzedać swoją 2107. Mechanicznie praktycznie wszystko zrobione. Do poprawek lakierniczych. Cena 3400zł do negocjacji
  
 
Oddam za 3000zł do negocjacji sprawa bardzo pilna
  
 
Wrzuć fotki na maila, udostępnimy na profilu jeśli pilnie potrzeba kasy.

sirlato@xl.wp.pl

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Lada dzisiaj zmieniła właściciela. Kupił ją gościu z mojego miasta i myślę że poszła w dobre ręce. Będę ją miał na oku bo będzie przyjeżdżał do mnie na ewentualne naprawy