Polerowanie szkieł reflektorów Tlenkiem Ceru - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie
  
 
Surec, tlenek kupowałem na Allegro, 100g wystarcza na kilka razy, ja zrobiłem szybę bo była rysa po wycieraczce, 3 razy lampy i zostało jeszcze trochę.
Paiery na sucho, niestety dostanie papieru 1000 czy 1200 na rzep graniczy z cudem, a i cena trochę duża.

Co do Tempo, ma duża sprzedawalność, bo zwykły Kowalski raz nie zna innych środków, dwa Tempo jest dostępna prawie wszędzie i jest tania, ktoś kto cos tam chce sobie przetrzeć w dodatku mieszkając w bloku, nie kupi G3 albo jakiegoś Duragllosa i nie będzie biegał z elektronarzędziami na parkingu pod blokiem, nie każdy tez ma te elektronarzędzia.

Czy ktos widział żeby polerować samochód Tempem? Ni to dobre, ni wydajne, już G3 jest średnia ale nadaje sie do polerowania mechanicznego 100 razy lepiej.

Szkła plastikowe spokojnie da sie wyciągnąć za pomocą G3 na lusterko bez żadnych mikrorys, ale nie ręką
  
 
Cytat:
2015-02-15 16:49:51, Magik123 pisze:
Surec, tlenek kupowałem na Allegro, 100g wystarcza na kilka razy, ja zrobiłem szybę bo była rysa po wycieraczce, 3 razy lampy i zostało jeszcze trochę. Paiery na sucho, niestety dostanie papieru 1000 czy 1200 na rzep graniczy z cudem, a i cena trochę duża. Co do Tempo, ma duża sprzedawalność, bo zwykły Kowalski raz nie zna innych środków, dwa Tempo jest dostępna prawie wszędzie i jest tania, ktoś kto cos tam chce sobie przetrzeć w dodatku mieszkając w bloku, nie kupi G3 albo jakiegoś Duragllosa i nie będzie biegał z elektronarzędziami na parkingu pod blokiem, nie każdy tez ma te elektronarzędzia. Czy ktos widział żeby polerować samochód Tempem? Ni to dobre, ni wydajne, już G3 jest średnia ale nadaje sie do polerowania mechanicznego 100 razy lepiej. Szkła plastikowe spokojnie da sie wyciągnąć za pomocą G3 na lusterko bez żadnych mikrorys, ale nie ręką



Jeśli chodzi o wyciągnięcie plastikowych szkieł na lustro G3, to owszem da się, kwestia jakiej się użyje.

Ogólnie użycie G3 ręcznie to pogrom dla lakieru. Jeśli ma wypełniacze, to nie od razu widać "rzeż" której się dokonało.
Tempo ma wypełniacze, dlatego po jej użyciu lakier wygląda ładnie, ale do czasu.
Generalnie jak ktoś chce sobie trochę odświeżyć lakier, to niech nie kupuje żadnej pasy G3, tylko coś lekko ściernego + dobry wosk i będzie zadowolony.