XXXVI ZLOT - propozycje miejscówki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zaczynamy poszukiwnia miejscówki na zlociszcze. Uwierzcie, że nie jest to takie proste przy tak "licznej" frekwencji - marzec to jeszcze nie sezon, właściciele bardziej remontują, przygotowują lub czilują niż przyjmują tak skromną ilość gości. Przykładowo już w zeszłym roku facet jęczał, że trochę nas mało (sztuk ok. 18 ).

Szukając po znajomych, wpadliśmy na to Podgórskie zacisze 40 zł/ dobę. Dzisiaj będziemy się kontaktować czy nas przyjmą.
  
 
nie ukrywam że poprzednia lokalizacja mi pasowała bo chciałem wpaść chociaż na sobotę.Wpadł mi jednak pomysł może Zegrze albo Koszelówka.W sumie to centralna Polska więc każdy ma podobne kilometry a miejscówki dość atrakcyjne może warto
  
 
miloby bylo zeby ta miejscówka nie miala potem wplywu na spadek frekwencji ktora i tak juz jest mala (chodzi mi o duza zmiane rejonu polski)


[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2015-02-23 09:56:17 ]

[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2015-02-23 09:56:30 ]
  
 
Cytat:
2015-02-23 09:39:44, tomex3 pisze:
nie ukrywam że poprzednia lokalizacja mi pasowała bo chciałem wpaść chociaż na sobotę.Wpadł mi jednak pomysł może Zegrze albo Koszelówka.W sumie to centralna Polska więc każdy ma podobne kilometry a miejscówki dość atrakcyjne może warto



Z Koszelówką mógłby być problem dla niektórych, żeby wjechać do ośrodka...
  
 
Ja bardzo przepraszam, ale chyba sobie jaja robicie. Nie wiem, co Wy w mapy wpisujecie, ale różnica między poprzednią, a obecną lokazliacja to niecałe 70 km !!! a Zegrze to 220 km. Nie mówiąc o tym, tomex, że jeśli dalej jesteś z Piaseczna, to dla Ciebie praktycznie żadna różnica.
  
 
ooo
  
 
ok miały być propozycję nie było nic o tym że ma być blisko poprzedniej ale ok przepraszam że się odezwałem w tym temacie.To tylko mnie utwierdza że tu się nic nie zmieni zawsze żle i nie dobrze.chciałem dobrze a wyszło jak zwykle Ja osobiście jak będę miał ochotę to i 500km pojadę tylko chyba mam coraz mniejszą.Dlaczego w innych klubach nie ma takich problemów jak w naszym.Dlatego bo są chęci zlot jest jeden w roku a wtedy każdy przyjedzie i nie ma problemu w frekwencji itd itd.
  
 
Tomex, nie spinaj się tylko przyjeżdżaj.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Wiele Klubów ma tzw. "swoje miejscówki" gdzie jeżdżą co roku . I jeśli ma być tylko w założeniu 1 zlot rocznie w okresie letnim to dlaczego nie wybrać sprawdzonej Sielpi? Odwiedzając systematycznie to samo miejsce nam przyjazne damy się poznać właścicielom i otrzymywać coraz fajniejsze oferty ( dla nich to tez jakiś tam stały dochód.. ). Warunki były tam fajne a w okresie bożego ciała jest ciepło i miło
A jeśli chodzi o atrakcje ( konkursy ,zabawy to już jest pole do popisu dla władz lub osób chętnych na wodzireja klubu ) . Odległość dla większości jest dobra , więc nie ma co kombinować i szukać skoro jest pod nosem i sprawdzone..
  
 
Oczywiście czasem można miejsce zmienić jak się znudzi. Raz na jakiś czas.
  
 
Hyhy jakoś Murzasichle bym wolała
  
 
Cytat:
2015-02-24 07:40:56, Karolyna pisze:
Hyhy jakoś Murzasichle bym wolała


W Sielpii nie byłem, ale Murzasichle było git o ile dobrze pamiętam
  
 
Taa....ciekawe ile pamiętasz
  
 
no dobra wspominanie jest fajne ,ale gdzie jest w końcu najbliższy zlot już coś wiadomo bo czasu nie dużo.Potem znów będzie ,że nikt nie przyjechał
  
 
Cytat:
2015-02-24 09:02:58, tomex3 pisze:
no dobra wspominanie jest fajne ,ale gdzie jest w końcu najbliższy zlot już coś wiadomo bo czasu nie dużo.Potem znów będzie ,że nikt nie przyjechał



26-200 Sielpia Wielka
  
 
Raczej 26-010 Bodzentyn
W Sielpii takiej garstki do tego ośrodka co w zeszłym roku nas nie przyjmą, reszta zamknięta albo ekhmm....średniej jakości, a od jeziora trochę pizgało
  
 
ale potwierdzone już jest w Budzetynie?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Pogórskie Zacisze Góry ŚWIĘTOKRZYSKIE

Mamy do dyspozycji taką oto miejscóweczkę. Domki sa 5-6 osobowe. W każdym domku na górze są dwie sypialnie, na dole salon i aneks kuchenny, z całym zapleczem, łazienka. Do kominków jest zapas drewna, ale domki są i tak ogrzewane. Drzewo na ognicho jest, duży grill też, można indywidualne sobie wziąć.
Ponadto: plac zabaw, stoł do ping-ponga, boisko do siatkówki,
sadzawka z rybami i Rihanna w TV
Koszt to 40 zyli z dobę

Jakby Walne nam poszło sprawnie, a pogoda dopisała to wybralibyśmy się na jakąś wycieczkę:

O tu albo Jakiś szlak stąd
  
 
Cytat:
2015-02-24 10:05:30, Kleszczak pisze:
ale potwierdzone już jest w Budzetynie?



Jes, Pani czeka, ma miejsca ba 60 osób, buahahahaha
  
 
Cytat:
2015-02-24 10:07:45, Karolyna pisze:
Pogórskie Zacisze Góry ŚWIĘTOKRZYSKIE



To fajnie, że pojawiła się jakaś informacja o miejscówce. Dobrze, że nie dwa dni przed zlotem.