Mk 7 regulacja recznego

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pytanie moje to w ktorym miejscu w kombi jest regulacja recznego bo musze popuscic linke. Wymienilem dzisiaj cylinderki i szczeki. Zalozylem bebny i za nic nie moglem obkrecic kolami. Dopiero jak poruszalem dzwignia recznego to z pewna sila ale ka sie obracaja. Reczny lapie mi na pierwszym zabku wiec moim zdaniem popuszcze troche linke i bedzie git(chyba). Moze sie myle to podpowiedzcie cos

[ wiadomość edytowana przez: slawek75 dnia 2015-02-13 16:49:03 ]
  
 
a samoregulatory popusciles,aby to wszystko luzno mialo luz w momencie skladania ?
  
 
Podnieść ten plastik ze skora przy ręcznym. Przedłużana 10 nasadowa i jedziesz ... tak najprościej.
  
 
Wiesiu samoregulatory popuscilem do konca ale beben i tak bardzo ciasno wchodzil nawet go wbijalem trzonkienm mlotka. Bebny mam 204 mm a szczeki 203 mm takze jest jak byc powinno. Gora szczek jest na maxa docisnieta do cylinderka wiec powinno wejsc normal. A jest lipa i teraz stojac z gorki to powolutku sie toczy bardzo go hamuje. Mysle ze to ten pieprzony reczny ale tez nie mam pewnosci. Zobatrze jutro. Kiciek pamietam o tylnych tulejach trzymaj je obiecalem ze wezme to wezme. Narazie ogarne ten reczny zrobie w poniedzialek przeglad i sie spikniemy to je wezme. Pozdrawiam
  
 
A bębny oczyściłeś przed ponownym montażem ? Pewnie jest cienka warstwa na nich starych szczęk.
  
 
Czyscilem szczotka druciana przemylem. Takze syfu tam niet
  
 
Cytat:
2015-02-14 07:18:19, slawek75 pisze:
Czyscilem szczotka druciana przemylem. Takze syfu tam niet


szczotka druciana to napewno nie oczyscisz tego rantu, chyba gumowka z odpowiednia tarcza. popuszczasz linke tam kolo recznego i regulujesz samoregulatorem. zakladasz bęben, pompujesz noznym i powinno byc ok. A jak Ci bedzie za slaby albo łycha za wysoko łapie to krecisz ta 10ką przy recznym

-----------------
Tazz, Wilk
Kopciuch Kombiak klasy E 2005r. 3.2 CDi
Kopciuch Kombiak klasy C 2003r. 2.2 CDi
Czerwony Gromiasty - KONIEC :(
Niebieski Gruzik MK4 - 2.0 150HP
Szybki Czarny Dachowiec 2.0 150KM