Ładzianka--janjestemjan / michalwlo/ sztreker2107 - Strona 14

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2021-05-11 22:34:09, Lasia pisze:
Czyli rzeźba jak masz książkę że schematem to byś ogarnął bez problemu

nie lubię robić elektryki ale zobaczę bo może sam to ogarnę
  
 
Coś świta mi w głowie, że janjestemjan chciał mieć jeden klucz do wszystkiego, również i do drzwi. Nie wiem co z bagażnikiem.


-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2021-05-14 18:35:20 ]
  
 
Cytat:
2021-05-12 14:38:46, SzokoLada pisze:
Coś świta mi w głowie, że janjestemjan chciał mieć jeden klucz do wszystkiego, również i do drzwi. Nie wiem co z bagażnikiem.

dokładnie tak, stacyjka z tico tak samo drzwi i bagażnik
  
 
Zameldowana 😁


  
 
Takie spotkanko dzisiaj na mieście niestety nie miałem czasu poczekać na właściciela a wiem że jest tutaj na forum

  
 
Tak, to 6-stka Ladfan-a. Bardzo ładnie się obie prezentują.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Było przyjemnością dla mnie stanąć obok młodszej i zadbanej przyjaciółki. Pozdrawiam.
  
 
Jako że nic się nie dzieje a lada od dwóch miesięcy zimuje w garażu to wrzucam parę fotek 😎




  
 
Ojjj
Dawno tu nie zaglądałem...
..widzę intensywne dyskusje nad celowością wprowadzania zmian w tym aucie...
Potwierdzam...chciałem mieć wszystko na jeden kluczyk...więc dopasowałem cały komplet z Tico, bagażnik także...
Pozdrawiam wszystkich ...ładziarzy..
  
 
Tak patrzę na tą ostatnią fotkę i stwierdzam, że te "muchobijki" strasznie szpecą klasykę. Jeszcze raz napiszę - bardzo dobrze, że wyleciała z tej konkretnej Łady. Natomiast listwy boczne zostały i wg mnie są OK. Twoja Łada fajnie się będzie wyróżniać na tle innych aut z Klubu.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Listwy zostają
  
 
Cytat:
2022-01-09 06:03:53, emde pisze:
Tak patrzę na tą ostatnią fotkę i stwierdzam, że te "muchobijki" strasznie szpecą klasykę. Jeszcze raz napiszę - bardzo dobrze, że wyleciała z tej konkretnej Łady. Natomiast listwy boczne zostały i wg mnie są OK. Twoja Łada fajnie się będzie wyróżniać na tle innych aut z Klubu.


Są gusta i gusciki. Według mnie mogła by zostać. A można i bez.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Tak jak mówi Szokolada, każdemu podoba się coś innego mi podoba się bez muchobijki więc zaraz po zakupie wyleciała tak samo jak tylna blenda