[MKVII] Sprężynka półksiężyca [sprzęgło].

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć.

Mam pytanko, strzelił mi półksiężyc [sprzęgło]. Nabyłem więc nowy ale nie cholery nie było w paczce sprężynki no, a poprzednią wsysło [naprawdę wyparowała]. Pytanie: jak wygląda tak sprężynka i gdzie ją można nabyć??


[ wiadomość edytowana przez: Xan dnia 2009-04-15 07:04:36 ]
  
 
Chodzi Ci o sprężynę na półksiężycu samo regulatora przy pedale sprzęgła??
  
 
Tak
  
 
Cytat:
2009-04-14 20:33:28, Xan pisze:
Tak




[ wiadomość edytowana przez: RavenMOH dnia 2009-04-14 20:42:27 ]
  
 
Ja u siebie też to wymieniałem i zdawało mi sie że mam takową sprężynę no ale niestety sie myliłem. Szukałem jej miedzy klamotami i nie znalazłem jej .Pojeździj po szrotach i warsztatach. Ja do swojego właśnie tam znalazłem cały samo napinacz.
  
 
Proszę zmienić tytuł na taki aby był zrozumiały.
  
 
Cytat:
2009-04-14 23:35:30, slawcek pisze:
Proszę zmienić tytuł na taki aby był zrozumiały.



Ubiegłeś mnie
  
 
Problem rozwiązałem z kolegą Jeżem... niemniej jednak po zakupieniu nowego półksiężyca [stary był pęknięty], i zakupieniu 2 sprężyn [jedna gruba i tęga - niby do pedału sprzęgła i druga malutka taka którą nakłada się NIBY na półksiężyc tak że ośka przechodzi przez półksiężyc z nią zamontowaną] okazało się, że:

1. sprężyna niby do pedału jest za długa - z niej zrezygnowaliśmy.
2. sprężynka na półksiężyc nie pozwala wcisnąć ośki [taka ciasna ].

Zastanowiło nas to, że podczas rozbierania po raz pierwszy pedału sprzęgła NIE BYŁO żadnej z ów sprężyn. Po wielu męczarniach postanowiliśmy zamontować sam półksiężyc... i ... działa.

Niemniej jednak wysnuwam takie pytanie: czy to będzie miało wpływ na użytkowanie i zużywanie się półksiężyca? w ogóle po cholerę te sprężynki, których de facto nie użyłem?

Pozdrawiam forumowiczów.
  
 
Odswieże kotleta czy ta spęzynka ma jakis numer fis?,tesciowi juz trzeci półksiężyc pęk.Co mu wymieniali to mówili ze materiał do du...,pewnie jej nie załozyli i dlatego pekało.