Toyota Corolla Verso 2005r D4D 116

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam problem z moją Toyotą a mianowicie jadąc auto traciło moc, czasami dodając gaz w podłogę pojawiał się czarny dym z wydechu i po tym nagle przyśpieszało. Zwróciłem się do mechanika który uznał że należy wymienić sprzęgło z dwumasą. Po wymianie wyjechałem z warsztatu i teoretycznie wszytko ok, ale po 1-2km dając gaz nagle coś się zawiesiło tak przy 60 km/h, ja mu gaz a auto nie daje więcej mocy. Zatrzymałem się, wyłączyłem, zapaliłem ponownie i... jeździłem przez tydzień do momentu kiedy rano chciałem odpalić a tu pojawiła się kontrolka ładowania. Myślałem, że to słaby akumulator więc wymieniłem na nowy. Po wymianie Toyotka nie ma mocy, w ogóle. Po odpaleniu, nie da się przejechać nawet 2m, brak mocy. Mechanik wymienił mi już alternator, czujniki ciśnienia paliwa w listwie, zawór w listwie paliwa, i dalej nic. Błąd który się pojawia to p0191 uszkodzenie czujnika w listwie wtryskowej. Auto od 3tygodni nie jeździ, każdy ma inny pomysł ale koszt...
Ma ktoś jakiś pomysł? Będę wdzięczny za sugestie. pozdrawiam
  
 
Cytat:
2017-11-08 15:29:25, atomikkk pisze:
Witam, mam problem z moją Toyotą a mianowicie jadąc auto traciło moc, czasami dodając gaz w podłogę pojawiał się czarny dym z wydechu i po tym nagle przyśpieszało. Zwróciłem się do mechanika który uznał że należy wymienić sprzęgło z dwumasą. Po wymianie wyjechałem z warsztatu i teoretycznie wszytko ok, ale po 1-2km dając gaz nagle coś się zawiesiło tak przy 60 km/h, ja mu gaz a auto nie daje więcej mocy. Zatrzymałem się, wyłączyłem, zapaliłem ponownie i... jeździłem przez tydzień do momentu kiedy rano chciałem odpalić a tu pojawiła się kontrolka ładowania. Myślałem, że to słaby akumulator więc wymieniłem na nowy. Po wymianie Toyotka nie ma mocy, w ogóle. Po odpaleniu, nie da się przejechać nawet 2m, brak mocy. Mechanik wymienił mi już alternator, czujniki ciśnienia paliwa w listwie, zawór w listwie paliwa, i dalej nic. Błąd który się pojawia to p0191 uszkodzenie czujnika w listwie wtryskowej. Auto od 3tygodni nie jeździ, każdy ma inny pomysł ale koszt... Ma ktoś jakiś pomysł? Będę wdzięczny za sugestie. pozdrawiam