XXXVI ZLOT - ZAKWATEROWANIE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dajcie znać, czy takie zakwaterowanie Wam pasuje. W każdym domku sa dwie sypialnie (góra, schodki takie dosyć strome O tu o ) , w której jest jedno podwójne łóżko i na przeciwległej ścianie jedno pojedyncze łóżko. Zaś na dole wersalka

1. Kiciek, Sławek, Wiesiu, Kylo - jak chcecie
2. Michno i Osa na dole, Secior z lubą w sypialni, Darek i Kupiec (na jedną noc) w sypialni
3. Metis I Jo na dole, Kleszczak i Maniek na górze, Bolo z Patrycją na jedną noc na górze

Może być ? Najlepiej kierujcie się tym, kto jak długo śpi - śpiochy na górę Zwróćcie też uwagę, że jedna sypialnia jest przechodnia Też o tu o
  
 
Mi obojętne
  
 
WAŻNE !!! DOBA HOTELOWA OD 14 !!! Pani prosiła, żeby o tym pamiętać
  
 
mnie tam bez różnicy nawet ze szczypiorem mogę przebywać
  
 
Może być. Byle rano nikt nie tupał. Poza tym jeszcze się nie zdarzyło, żebym gdzieś pojechał i łóżko nie było za krótkie, więc wszystko w normie.


[ wiadomość edytowana przez: darek4488 dnia 2015-03-23 14:50:54 ]
  
 
Darku, brak tuptania zagwarantowny, boś planowo na górze
  
 
Karolina, z racji że jesteście już starym małżeństwem i szybko chodzicie spać to jak chcesz, kładźcie się na górze. Na dole będziemy łazić to mogę was zbudzić. Chyba że ten pokój na dole jest nie po drodze.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
jak wiesiu chce to możemy być razem w jednym domku + talib do tego
  
 
A moze ja ze Sławkiem sami , a na jedna nic przygarniemy Bola z koleżanką ?
  
 
Kleszczu, chodzi o to, że my wcześniej wstajemy niż reszta. A ja to jak wyrąbana, to wszędzie zasnę, Tomasz tymbardziej. Poza tym ktoś Wam musi jajeczniczkę do łożka podać

[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2015-03-24 07:44:29 ]
  
 
nam pasuje na dole z syciorem w domku
  
 
Ze szczypiorkiem jest super , szczypiorkowa zawsze coś dobrego gotuje
  
 
Nie reklamuj jak nie przyjeżdżasz :p
  
 
szczypior ty se gęby talibem nie wycieraj
ale miło by było spać z wami
  
 
Zmieniam zdanie, jako że prawdopodobnie dogadalem się z seciorami w sprawach kulinarnych i zapewne nie tylko w tej kwestii, to proszę o domek z seciorami. Dziękuję
  
 
ja proponuję ja z dziewczyną, wiesiu, kupiec na jedną noc i może darek do nas się doklei (musimy się dogadać)
  
 
Dogadaliśmy się z S3ci0rem
  
 
Spoko, spoko, 3 domki mamy, możemy się przerzucac
  
 
A kylo będzie? pisał się ale go nie widzę.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
No ma być