Dubluje posty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dlaczego zakladajac jakis nowy watek to wyswietla mi go dwa razy????
  
 
Bo klikasz dwa razy wyślij ? Albo myszka to robi za Ciebie ?
  
 
Wydaje ci się

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Wydaje ci się

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Bardzo k... A smieszne
  
 
A teraz to już potrójnie atakujesz napisz lepiej skąd piszesz (komp,tel,tablet) , jaki internet,jaki sposób podłączenia do internetu i czy na innym urządzeniu i/lub internecie też Ci się takie coś dzieje
  
 
Sławek, mi też czasami się zdarzało. ja mam tą władzę że jeden sobie usunę, w twoim przypadku zauważyłem może dwa razy że dublujesz ale jakoś nie zwracałem na to uwagi. Najwyżej się uśmiechnąłem.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Prawie każda wypowiedź Sławka to dwa posty,więc coś słabo kleszcze widzisz
  
 
Pisze zazwyczaj z tableta bo laptopy dzieci opanowaly. A internet z orange. Wydaje mi sie ze cos dwa razy naciskalem.
  
 
No i zagadka rozwiązana .
  
 
Czasem jak po wyslaniu wcisniesz wstecz to wczytuje od nowa wyslanie posta.
  
 
No wlasnie wciskalem wstecz niekiedy dwa razy. To pewnie przez to. Dzieki
  
 
ja ostatnio wysłałem Wiesiowi 15 prywatnych wiadomości