Ustalenia pozlotowe. - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kto jeszcze nie jest ED a miał być to zgłaszać się do mnie.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
jak tylko (prze)Biegła opuści mój grajdoł, będę do dyspozycji
  
 
Cytat:
2015-03-31 20:45:55, Kleszczak pisze:
Przypomnę że z jakiegoś powodu te osoby zostały zbanowane.



No tak, no tak ... A że niektóre "powody" były śmiechu warte, to już inna inszość
  
 
Cytat:
2015-04-02 14:32:23, jaszczurtd pisze:
No tak, no tak ... A że niektóre "powody" były śmiechu warte, to już inna inszość


bądz tak miły przypomniec jakiś przypadek
  
 
Cytat:
2015-04-02 14:55:24, michno45 pisze:
bądz tak miły przypomniec jakiś przypadek



no chociazby taki że ludzie byli banowani ze źle ogłoszenie napisali...
to jest śmiech na sali i wstyd dla całej ekipy ! jak wy chcecie tworzyc te forum skoro bany za ogloszenia lecą?
  
 
Fredek,pisz to w czasie przeszlym proszę.
  
 
Cytat:
2015-04-02 16:57:42, wiesiu666 pisze:
Fredek,pisz to w czasie przeszlym proszę.



nawiązuję do przeszłości
a co będzie to teraźniejszość pokaże
  
 
Jak dziesięć razy debilnie zamieszczasz to samo ogłoszenie bo nie chciało się przeczytać 3 pierwszych zdań regulaminu zamieszczania ogłoszeń to się nie dziw.oczywiście ogłoszeń niezgodnych z reg.
  
 
nie przypominam sobie aby ktoś dostał bana za ogłoszenia ale pamiętam dobrze jak wystawiałeś źle ogłoszenia i to nie raz, kiedy S zwracał uwagę to i tak to miałeś w d...pie, do tego wystawiałeś ogłoszenia naszego zbanowanego kolegi Stilona.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Dokładnie
  
 
a to że mój kolega mnie prosił o wstawienie rzeczy to już ban bo to nie moje ?
  
 
Widze ze znowu beda zgrzyty i dopieprzanie sobie na wzajem
  
 
Cytat:
2015-04-02 17:42:41, fredek29 pisze:
a to że mój kolega mnie prosił o wstawienie rzeczy to już ban bo to nie moje ?

bana nie dostałeś i za to nie dostaniesz. Szanujmy się nawzajem, wzajemności nie będzie - miłosierdzia nie będzie.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
A tak z ciekawosci to za co Stilon wylecial :p ?
  
 
też chciałem zadać to pytanie ,ale mnie ubiegłeś
  
 
za motospamerów.


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Regulaminy lub jak kto woli zasady obowiązują wszędzie . Czy to na forach czy to w sklepie czy nawet w życiu realnym ktoś sobie wyobraża życie bez kodeksu karnego czy konstytucji ? Regulamin na forum służy do utrzymania porządku . Oczywiście nie ma regulaminu idealnego ale wszyscy si starają znaleźć " złoty środek "
Więc tak samo tu na tym forum jest on niezbędny bo nie ma co liczyć na "ogarniecie" czy też rozsądek idealnie wszystkich użytkowników
I tak jest zawsze że problem z jakimikolwiek zasadami czy regulaminami mają te osoby którzy szukają dziury w całym lub kombinują jak koń pod górkę . Ta wypowiedz nie jest skierowana do nikogo konkretnego tylko ot tak ogólnie . Żeby nie było...
A tak z drugiej strony : czemu mają być zdjęte bany? To że klub zmienił pewne strony prawne to nie znaczy że mamy głaskać tych co źle się zachowywali czy ubliżali innym... . Bany po za kilkoma sytuacjami były słuszne. Szukanie w tym gronie użytkowników może odnieść odwrotny skutek.

[ wiadomość edytowana przez: radex70 dnia 2015-04-03 08:12:32 ]
  
 
a co do więzienia ludzie tez maja isc dozywotnio i nie nalezy im dawac szans ? sorry za takie porownanie,ale to pierwsze przyszlo mi na mysl.


Bylo minęło, żyjmy dalej wyciagając wnioski - zarowno zbanowani jak i moderatorzy/administratorzy.
  
 
Panowie, powiem wam tak - złote czasy forum, które pamiętam to były własnie najbardziej burzliwe czasy.. Owszem, było ostro, były docinki i wkurzanie ludzi, ale było w tym to 'coś'. Na forum siedzieliśmy nieraz do białego switu tocząc dyskusje, pamiętacie? Czasem warto przymknąć oko na jakieś odstępstwa od wzorowego zachowania bo to dawało życie fefkowi

Prosty przykład, jechaliśmy po sobie z Remikiem jak głupki. Nawet dostałem od niego strzała jak się spotkaliśmy na zlocie w Wyrazowie No i co z tego? Jak byłem w Lesznie to potrafiliśmy siąść przy kawie i kulturalnie sobie pogadać. Nic złego dla NIKOGO z tego nie wyniknęło.

Podobnie poznałem Granda (ciekawie ilu z was go pamięta), tylko że na FCP - też zaczęliśmy po sobie jechać, a kumplujemy się do dzisiaj. Tak więc Panowie, wrzućmy na luz. Lepiej żeby forum żyło, czasem zrobiło się nawet i gorąco ale nie wyrzucajcie ludzi którzy ten fefk trzymali przy życiu! To właśnie przez policyjną atmosferę wielu odeszło lub zostało zbanowanych. I to ludzi z ogromną wiedza i pasją - takich jak Grand, Palnik, Maciek701, Sjepka czy wielu innych.
Peace!
  
 
Dokładnie yeżu kiedy strzała dostałeś od Remika bo nie widziałem?