[Mateklobez] Mk 7 by Kris - Matek - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Maczety nie słuchaj. Auto tak dopolerowane że piksele wyskakują.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Piekny lakier, wyglada jakbys go dopiero od lakiernika odebral...
  
 
19 stycznia pierdykło mu 20 lat
  
 
Wydech już w garażu,teraz zmatowić go,odtłuścić i prysnąć cynkiem.Jak się zrobi cieplej montaż.

  
 
Ile wytrzyma „nowy wygląd” po psiknięciem cynkiem ?
  
 
Ostatnio wydech wymieniany przez sprzedawce 6 lat temu,ale nie był cynkowany,tłumiki w niezłym stanie wizualnym,z tym,że w końcowym coś się w środku oberwało i brzęczy,rury w trochę gorszym stanie wizualnym,mają rdzawy nalot w niektórych miejscach,też nie cynkowane.
Myśle,że jak dam ze 2 warstwy cynku to powinien pare dobrych lat wytrzymać
  
 
zamiast bawić się w seryjny wydech byś założył od rs2000, zwłaszcza jak chcesz wpakować kolektor wydechowy od foki i wałki od 2.0 mdo. dolot masz ogarnięty: zimne powietrze na stożek, przepływka i przepust od 2.0, dać jeszcze kompa od 1.8/2.0 i będzie cacy, ale jak zostawić taki wydech to to mija się z celem. ja miałem u siebie wydech od 1.8 średnicy 45mm i po założeniu od rsa który ma 55mm czuć wyraźnie różnicę, a na fordiagu widać to zdecydowanie, wcześniej mapy paliwowe pokazywały obcinanie dawki paliwa, teraz na rsowym podlewa.

kris, weź nie rób maniany i oddaj ten wydech tam skąd go wziąłeś, przecież rsowy masz w tej samej cenie!
  
 
Zespolony Febi zamówiony,odbieram jutro po pracy w Łodzi.


[ wiadomość edytowana przez: kris2629 dnia 2016-02-24 18:47:07 ]
  
 


  
 
Przegląd zrobiony,zespolony założony,czas otworzyć sezon



[ wiadomość edytowana przez: kris2629 dnia 2016-02-27 12:41:24 ]
  
 
Kris ja bym pod blokiem postawił garaż żeby ktoś mi go czasem nie zarysowal. Dobra robota! ^
  
 
Mam garaż,a tu akurat stał pod blokiem,bo zajechałem na obiad
Tłumiki walnięte cynkiem.



[ wiadomość edytowana przez: kris2629 dnia 2016-02-27 18:40:41 ]
  
 
Zespolony febi - ciekawe czy chociaż to robią lepszej jakości niż reszta ich asortymentu
  
 
Marcin,powiem Ci,że przełączanie dzwigni jest cichsze,odbijanie kierunków też,w ori to cyknięcie jest głośniejsze,w sumie nówka to nówka,jeśli szwab nie wymieniał od nowości to przez te 20 lat troche dostał po stykach.
  
 
Zmiana czasu na letni i zmiana żarówek na H4 smd




[ wiadomość edytowana przez: kris2629 dnia 2016-03-28 16:01:40 ]
  
 
Da się z tymi żarówkami jeździć w nocy ?
  
 
Nie,tylko jazda w dzień
  
 
Takie tam w rzepaku




[ wiadomość edytowana przez: kris2629 dnia 2016-05-15 17:59:21 ]
  
 
No i pierwszy raz w tym roku wleciał wosk,mam nadzieje,że do jesieni wystarczy a w międzyczasie będzie wlatywał detailer Sonaxa





  
 
Takie tam