[Mateklobez] Mk 7 by Kris - Matek - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak co to służę pomocą.
Z którego roku masz esiora ?
  
 
96, i pomoc była by wskazana jeśli chodzi o podłączenie halo,a w zasadzie zbudowanie jej od podstaw,bo instalki nie było nigdy.
  
 
Jak chcesz na fabryke to troszkę zabawy bedzie. Jak nie to 30 minut i masz halo .
  
 
Krzychu,chce żeby to miało ręce i nogi,żadnego druciarstwa,wtyczki i dzielony przełącznik już mam,skrzynka obsługuje halo,potrzebne tylko kable i przekaźnik
  
 
Wiosna

  
 
Pięknie się prezentuje Kolego ty w morettach masz lampy z przezroczystym szkłem?

  
 
Drogowe są Cibie,a mijania Wesem.
  
 
Może ktoś miał podobny objaw,po odpaleniu charakterystyczne stukanie,częstotliwość zwiększa się w miare rośnięcia obrotów,co to może być? wcześniej tego nie miałem

https://www.youtube.com/watch?v=QJaBZIleNT0&feature=youtu.be
  
 
a no, miałem coś takiego - u mnie to była padnięta pompa wody, rozleciało się toto w środku
  
 
bardzie popychacze
  
 
jasne ,że samo regulatory może olej czas zmienić,czasami jak jest zły olej też stukają.
  
 
Dziwna sprawa,poszedłem po obiedzie go odpalić i cisza olej zmieniany ze 2 lata temu,ale przejechałem na nim może ze 3 tysie
  
 
Dzisiaj go przegoniłem na Góre Kamieńsk i cisza,rano zakupiłem bańke 5W50 i nowy filtr,na dniach trza go zmienić.

  
 
powiedz kiedy będzie lato.


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Na lato wrzuciłem na próbe żarówki H-4 smd i powiem szczerze,że jeśli chodzi o samo świecenie podczas słonecznego dnia to w odbłyśniku nie ma różnicy między smd a zwykłą żarówą W nocy nie jeżdże,a jak mi wyskoczy wyjazd po zmroku to sama wymiana to niecała minuta.

  
 
Takie tam dzisiaj w lesie nad Zalewem Sulejowskim







[ wiadomość edytowana przez: kris2629 dnia 2015-07-18 17:10:53 ]
  
 
Pani kosmetyczko, powiedz mi czym usunąć podkład epoksydowy z lakieru?
A tak poza tym to git.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Kleszczu,nie wiem ,czy naprowadze Cię na właściwy tor,ale ja pędzelki po podkładzie epoksydowym myłem w rozcieńczalniku nitro.
Może tym ?
  
 
Ladny ten esi a swieci sie jak........ Naprawde fajne wozidlo
  
 
A masz jakieś zdjęcie tej żarówki led? i naprawdę autko wypucowane chyba w każdym miejscu