ŚLĄSK ----------------------- SPOTKANIA OKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Może jakiś spocik w Zabrzu na M1 pod NorAuto na w pierwszą niedziele września (6) ok godz.17??
Chyba że będzie ciepło to możemy się spotkać w Zabrzu na M1 rano i nad wode gdzieś pojechać grill itp.
(Najlepiej we wrześniu się spodkac ponieważ mnie nie będzie przez cały sierpień)
Jak kotś ma jakiś pomysł to piszcie
Termin do ustalenia

Pozdro
Roberto

Prośba do OKP wrzuć, ten post na góre.Dzięki


[ wiadomość edytowana przez: Roberto dnia 2003-07-31 16:24:16 ]
  
 
będę
  
 
bede na 100% szkoda ze dopiero we wrzesniu
  
 
Koledzy z południa mogli by pojsc za przykladem chlopaków z Poznania i 3miasta ...zrobić własną flagę.
To był by dobry poczatek OKP na południu.

Pozdrawiam
  
 
Witam
Dobry pomysł z tą flagą ale tu ludzi nie ma 3 góra 4 osoby Jestem ciekaw czy ten spot wogóle wypali

Pozdro
Roberto
  
 
Pamietam jak wszystko zaczynało sie w 3miescie.
Na początku było ich WŁAŚNIE z 3 a na pierwsze spotkanie przyjechał bodaj tylko POTRYK.
Spytaj sie chlopaków!!
Moze ci coś podpowiedzą jak rozkręcić region.Pamiętaj ze bedziesz pierwszy na południowej częsci POLSKI!!!
Troche samo zaparcia i cierpliwości.
Wyslij listy do osób z regionu.Mecz ich zeby sie pojawili.
A FLAGA zawsze się przyda.Domowym sposobem jak ja zrobisz wyjdzie ci za grosze.
Trzymam kciuki i jak bedziesz potrzebował jakiejs pomocy to pisz.
Juz wkrotce ruszy akcja zniżkowa na części w INTERCARS-ie dla regionów OKP.( to jeszcze tajemnica )
I grupa na południu przydała by się.

  
 
Witam
Postaram się coś rozkręcić na Połodniu wspólnie z DanDanem, Dieslem i Exenem. Zobaczymy co wyjdzie z tego spotu ale coś to czarno widze chyba że powyjeżdżali, przesto dałem ten post znacznie wcześniej żeby każdy doczytał to jescze jest troche czasu do spotu więc może coś się zmieni napewno jest nas więcej niż 4-5 osób na Południu.

PS
Dzięki za oferowaną pomoc
GSI daj go do góry żeby każdy doczytrał to (do daty spotu)
Dzięki

Jestem na Mazurach
Pozdro
Roberto
  
 
No no widzę że rozkręcić chcecie wasz region
Życzę powodzenia :-

U nas obyło się bez kampanii reklamowej na początku, ale teraz aby umocnić nasze 3miejskie grono posiadaczy Opelków zrobiliśmy ulotki informujące. Wielu ludzi nie wie że istnieje Opel Klub Polska, więc proponuje abyście poszli tą drogą co my teraz i zrobili sobie ulotki informujące o OKP i wtykali przy okazji co ładniejszemu opelkowi, na pewno co któryś się zapisze co powiększy grono klubowiczy z waszego regionu. Po za tym myśmy teraz wykonali nalepki na szyby aby 3miasto poznało nas i nasz klub, a wyglądają one tak:




Jeśli chodzi o ulotki to :

(ta wersja jest jeszcze z błędami, bo poprawioną mam w pracy a teraz siedze w domu)


Powodzenia i ustalcie konkretną date zlotu



[ wiadomość edytowana przez: potryk dnia 2003-08-16 22:28:33 ]
  
 
No i udało się
Pierwszy raz to robiłem i nie bolało hehe

OKP chyba nie masz mi tego za złe

Wątek podwiesiłem do 6 września (dnia zlotu)

Oby was się pojawiło więcej niż te 4 osoby i żeby była niezła zabawa , swoją drogą to w 4 osoby można się nieźle bawić



[ wiadomość edytowana przez: potryk dnia 2003-08-16 22:07:55 ]
  
 
Tak tak dziś wybrałem się pojeździć Monzakiem koło północy i zwerbowałem Kadziola a w zasadzie dwa... przynosi to zamierzony efekt.
  
 
Calkiem ciekawy pomysl, no i dobrze ze planowanie jest z takim wyprzedzeniem - na dzis dzien moge napisac ze postaram sie wpasc, ale nie na 100% bo rozne rzeczy moga czlowiekowi wypasc.
  
 
Witam
I znów nas będzie tak mało myślałem że jak dam ten post wcześniej będzie więcej ludzi, no ale trudno początki są ciężkie.

Pozdro
Roberto
  
 
bede napewno tylko okaze sie jeszcze ktorym autkiem asterka czy omesia
  
 
Wyrazy sympatii dla was Hanysy od Gorola, który spędził 14 lat na Śląsku (Chorzów-Panewniki, Ruda Śląska - Kochłowice) i ciągle często tam przyjeżdża- kilka razy w roku

Jeśli tylko mi się uda wpadnę kiedyś na Wasz Zlot regionalny, jak będę u rodzinki, może nawet we wrześniu.
My w Zachodniopomorskiem też ruszyliśmy z kopyta półtora tygodnia temu. Najpierw 2 a w tą niedzielę (24) nawet trzy auta.
Trzymam za Was kciuki
Powodzenia i do zobaczenia, może kiedyś zgrają się terminy mej wizyty i Waszego Zlotu!
  
 
Witka , jeśli będziecie to i ja się pojawie
Pozdro DanDan
  
 
No chłopaki zlocik za tydzień a tu tylko 4 osoby

"Chłopaki ze Śląska postarajcie sie!!!!!!!!!"


Pozdro
Roberto

[ wiadomość edytowana przez: Roberto dnia 2003-08-31 22:55:17 ]
  
 
Witkam

Jestem swierzynka w klubie, ale mam nadzieje ze jak tylko czas i sprzet pozwoli to w sobote bede
Bardzo chętnie poznam innych ludzikow jezdzacych opelkami
Ja swojego mam krociutko - dopiero miesiac ale za to jest calkiem orginalny
Poogladacie jak przyjade

Pozdrawiam wszystkich
Arljazz
  
 
Witajcie!

[quote]
2003-07-31 16:23:04, Roberto pisze:
Może jakiś spocik w Zabrzu na M1 pod NorAuto na w pierwszą niedziele września (6) ok godz.17??
[/quote]

Hmmm. Mam chyba jakiść inny kalendarz, bo na moim 6-tego września to jest sobota a nie niedziela:-(

Co się stanie jak część klubowiczów przyjedzie 6-tego a część w niedzielę ?
;-)

--
Pozdrawiam
Ryszard
  
 
to musi byc 7 na 100% bo w sobote nie da rady
  
 
to musi byc 7 na 100% bo w sobote nie da rady