Poszukuję, oddam, kupię, sprzedam, zamienię.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.

Mam książki dotyczące tego autka:

1. Tadeusz Mikołajewski - Jeżdżę samochodem WARSZAWA
2. Instrukcja obsługi samochodu WARSZAWA - fabryczna

Chętnie odstąpię jakiemuś fanowi Warszawy.
Kontakt na e-mail 10037@interia.pl

Pozdrawiam
Sławek
  
 
Witam Forumowiczów !!
Chetnie kupie progi (głównie) wewnetrzne I zewnetrzne w rozsadnej cenie do FIAT 125. Prosze o kontakt telefoniczny: 518 570 270.))
  
 
Obawiam się, że takie skarby to teraz wyłącznie na Allegro...
  
 
Progi zewnętrzne rzemiosło nówka w sklepie to koszt 50-70zł/szt. Sprawdzane w zeszlym tygodniu.
  
 
Zewnętrzne faktycznie można dostać w sklepie natomiast wewnętrznych brak na allegro tez nie ma nic poki co. Moze akurat ktos z forumowiczow bedzie mial.
  
 
sprzedam opony
kormoran 165-80-13 wysoki bieżnik mało używane.
navigator 165-80-13 prawie nowe

cena do uzg. tanio

tel. 728-826-976....ew.priv
  
 
Witam

Mam do sprzedania auto dla konesera motoryzacji WARSZAWA FSO M-20 (Pabieda).
Do roku 2004 ważny przegląd, auto było użytkowane, a od roku 2005 była garażowana, jest w BARDZO DOBRYM STANIE.
Rok produkcji auta 1959, auto na oryginalnych częściach. Kwota jaka mnie interesuje to 35tyś zł.

Galeria:
https://plus.google.com/photos/100995324044506592782/albums/5751352449135776753

Auto można obejrzeć w Kluczborku (wo. Opolskie)

Kontakt:
664714294
patryk_wisniewski@hotmail.com
  
 
Wg Ciebie to coś to jest stan bardzo dobry? To coś kwalifukuje się do kompletnego remontu, jest skundlone, zrobione przez kowala i polakierowane okurzaczem, naprawdę uważasz, że jest to warte 35 tys.
Wróć na ziemię.
  
 
POSZUKUJĘ OZNACZENIA DO WARSZAWY NA KAROSERIĘ "204" I "WARSZAWA". BARDZO PROSZĘ O POMOC.
POZDRAWIAM JARO2905
  
 
Witam!
Sprzedam części do dolnozaworowego silnika Warszawy M20. Wszystko co na zdjęciu. Miska olejowa, skrzynia biegów, pompa paliwa, głowica aluminiowa, kolektor wydechowy, 4x gaznik (w tym jeden nowy), sprzęgło, obudowa sprzęgła, prądnica, aparat zapłonowy i reszta ze zdjęć. Posiadam tez blok tego silnika.





piotrek_08@op.pl

[ wiadomość edytowana przez: piter_08 dnia 2012-07-22 16:59:51 ]
  
 
2012-07-31 23:44:04, Artur_B2 pisze:
Sprzedam oryginalny tylny prawy błotnik do Poloneza "Borewicza". Posiadam również kompletne oba progi zewnętrzne oraz poszycie przednich drzwi kierowcy. Ewentualny kontakt e-mailem: artur_B2@wp.pl. Jakbym się bardziej w swoich gratach rozejrzał to pewnie znajdę też i inne części takie jak prędkościomierz, pasy bezpieczeństwa etc. Cena do domówienia. Na pewno się dogadamy. Pozdrawiam.
  
 
Zdecydowanie kupię przednią dokładkę pod zderzak ORCIARI-zapłace uczciwe pieniądze
Kontakt PW i GG
  
 
Kupię czarne lusterko montowane na ramkę drzwi. Podobne kształtem do tego z poniższego zdjęcia, dające się zamontować po prawej stronie.

  
 
Jak w temacie.Kilka prospektów.Cena 15 zł z wysylką za sztukę Tel 519699163 lub PW. Kupując całość napewno taniej
    JEŻDZĘ SAMOCHODEM FIAT 126p stan BD
Wyposażenie elektryczne pojazdów samochodowych.Wydanie z 1969 roku

]
    ABC samochodowego silnika wysokoprężnego wydanie 1969 roku
    Instrukcja 126 elx
  
 
Sprzedam 32 gazety MOTOR Cena do ustalenia na PW lub e-mail. Wysyłka 10 zł.Sprzedaję tylko w komplecie
    1975-6szt
    1976/72/70/71 - po 1 szt.
    1969-2 szt.
    1973-2 szt.
    1974- 18 szt.
  
 
Sprzedam błotnik FIAT 125p.Błotnik jest nowy lecz przez dłuższy okres magazynowania powstał nalot rdzy w kilku miejscach i zadrapania farby.Rdza bez problemu do usunięcia. Cena 80zł + 25 zł przesyłka. Tel 519699163 Poznań
  
 
Przepraszam kolegów, bo ja z innej części motonews-a,
mam pytanie nie ma ktoś odsprzedać sprawnego obrotomierza do poloneza najlepiej tego kwadratowego ?
No bo chciałbym w swojej samarze go zainstalować.


Kontakt 668 394 215, 516 564 901 lub priv.
  
 
Kupie progi do mojego autka, kontakt PW
  
 
Witam drogich kolegów. Otóż postanowiłem po 5 latach uruchomić swoje zielone cudo 1,4 rocznik 1996 a oprócz tego doszło do tego, że rozpoczynam prace związane z jego remontem. Biorąc pod uwage fakt, że swe marzenie spełniłem 5 lat temu za 5000PLN to okazuje się, że nadal mój wpsaniały egzemplarz w zasadzie nie zprzyjaźnił się z korozją. Koledzy poszukuje przedniej dokładki Orciari do zderzaka, nie musi być kompletna z trapezem - ważne żeby była cała. Może ma ktoś na zbyciu i z chęcią by sie pozbył takowego elementu?
  
 
Poszukuję syreny 105 do wynajęcia na ok. 2 miesiące. Jeżeli ktoś jest zainteresowany ofertą lub chce otrzymać więcej informacji bardzo proszę o kontakt mailowy na adres 105syrena(at)gmail.com. Pozdrawiam!