XXXVII Zlot 4 - 6 Września 2015r. Pęczniew razem z FETP.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie.
Terminy naszych zlotów są podobne więc robimy razem.
Niestety ale miejsc wolnych jest 20 więc kto pierwszy ten lepszy.
Pęczniew
cena 90zl za pobyt od piatku do niedzieli
cena 50zl za pobyt tylko na jedna noc.

termin 4-6 września

zapisy do 20 lipca
wpłaty do 31 lipca.
Pytania do mnie albo do Wiesiu666


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2015-07-07 22:57:33 ]

[ wiadomość edytowana przez: kylo32 dnia 2016-03-20 13:35:24 ]
  
 
można się zadeklarować później i wtedy najwyżej przyjechać z namiotem?
  
 
no to w końcu się integrujemy z fetp aż chyba i ja się zjawię
  
 
trzeba rozmawiać z Wiesiem.
Zlot organizuje Wiesiu666, my tak jakby się dopisujemy do tego. Wszystko On załatwiał, my byśmy robili w podobnym terminie więc nie widzę sensu aby robić gdzie indziej jak możemy robić razem. Liczba miejsc 20 nie powinna przekroczyć bo jak wiemy frekwencja jest jaka jest.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2015-07-05 18:06:20, tomex3 pisze:
no to w końcu się integrujemy z fetp aż chyba i ja się zjawię


z tego co widzę mają w ofercie pole namiotowe więc problemu nie powinno być
  
 
Cytat:
2015-07-05 22:22:06, tomex3 pisze:
z tego co widzę mają w ofercie pole namiotowe więc problemu nie powinno być



z namiotem oczywiscie masz racje, nie musisz deklaracji skladac i nic placic, do zalatwienia na miejscu.
  
 
no to ja się piszę na opcję namiotową
z moim padłem to nigdy nie wiadomo to raz, a dwa to nie wiem jak to z robotą będzie
  
 
to dawac nastepni milo by bylo sie spotkac, zwlaszcza ze to w miare centrum polski
  
 
jak dam radę to ja też będę ale nie wiem jeszczę na ile i czym
  
 
a jaka cena za pole namiotowe?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2015-07-06 16:40:05, Kleszczak pisze:
a jaka cena za pole namiotowe?


"Opłaty na polu kempingowym za dobę: osoba 15 PLN, prąd 5 PLN, parkowanie samochodu osobowego 5 PLN."
  
 
no wiec piszcie nas na liste-michno z Osą
  
 
1.Michno + Osa
2.Kleszczak



Druga lista FETP jest na ichniejszym forum.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 

1.Michno + Osa
2.Kleszczak
3. kiciek
  
 
Cytat:
2015-07-07 07:29:16, kiciek pisze:
1.Michno + Osa 2.Kleszczak 3. kiciek



Na prawde bardzo mnie to cieszy ze jest jakikolwiek odzew ze strony FEFK. Dla porownania z FETP jest na ta chwile 10 osob, wiec moze chociaz do tej wartosci dorownacie ? Zapraszam, zwlaszcza ze w imprezowaniu raczej nie bedzie nam nikt przeszkadzac i z regóły nie ma tam ograniczen co do halasu i pomysłów zlotowiczów


[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2015-07-07 08:30:43 ]
  
 
z doświadczenia wiem że możesz tego żałować.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
z doswiadczenia wiem ze na zlotach nie jest mi nic straszne
  
 
Cytat:
2015-07-07 13:12:40, wiesiu666 pisze:
z doswiadczenia wiem ze na zlotach nie jest mi nic straszne



no to ju... Kleszczak bierz Maniutello i niech robi kociołek Panoramixa
  
 
pieprze. Po tym kociołku tak nas wykończyło że ja i Maniek zajęliśmy się sportem.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Ja sie nie czepiam. Ale nie jest to 35 zlot przypadkiem ;P ?
XXXV ?