Pomóżcie wybrać trasę Lublin - Pęczniew na zlot FEFK

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,z racji że nie jeżdżę po PL i nie orientuję się które trasy będą w miarę spokojne bez jeżdżenia po wioskach.
mapy wytyczyły mi dwie trasy:
Lublin - Puławy - Radom - Piotrków Trybunalski - łask - Pęczniew
Lublin - Puławy - Radom - Grójec - Mszczonów - A2 - i zjazd w Wartkowicach na Pęczniew

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Jak chcesz krótką to przez Radom, Piotrków 319km i cały czas doga krajowa poza odcinkiem z Grójca.
Jak chcesz 6 minuty (wg google) i więcej o 25km to proponuje na Kozienice Mszczonów A2.
  
 
Kleszczu,dawaj przez Piotrków
  
 
nie chcę krótkiej, chcę prostą. Zależy mi abym nie stał w korkach ani wracając w niedzielę nie męczył się na lokalnych festynach, wyprzedzał ciągniki i kombajny.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Przejazd przez Grójec raczej bym odradzał, bo tam jest dość duże natężenie ruchu, ponieważ jest to główny południowy dojazd Warszawy.

Ja Radom-Łódź jeżdżę bardzo często od lat i najszybciej jest krajówką, drogą nr 48 przez Potworów, Spałę, obok Tomaszowa, przez Ujazd i wyjeżdżasz w Rzgowie. Trasa jest super prosta do zapamiętania, bo jak już na nią wjedziesz to jedziesz tak jak prowadzi aż do zjazdu na Rzgów. Ze Rzgowa do Łasku najszybciej dojedziesz wskakując przez Tuszyn na trasę S8 na Wrocław. Dalej Ci nie podpowiem, bo tam już nie jeżdżę.

Pozostałe warianty połączeń z Radomia nie są złe, ale zajmą przynajmniej pół godziny więcej, a przez Piotrków za dnia to spokojnie nadkładasz do godziny względem wspomnianej trasy.

Akurat jadę dzisiaj tamtędy z Radomia do Łodzi, więc jakbym spotkał jakieś nowe trudności to napiszę. Jak nie napiszę to znaczy, że jest git.
  
 
twoja trasa pokazuje mi 609 km. Mogę nadrobić pare km ale to jest ponad sto względem drugiej trasy

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Kleszczu,nie kombinuj tylko jedź 12 na Piotrków,od Piotrkowa masz wolną trase,żadnych korków,tirów,do Wadlewa jest zakaz ciężarowych,od Wadlewa trasarówna i pusta jak stół,od Łasku dajesz na Uniejów,miejscowość Zygry odbijasz w lewo i walisz do samego Pęczniewa,pare razy już jechałem tą trasą.
Nie kombinuj jakimiś eskami,Tuszynami bo się wpier.... w korki ,nawalisz kilometrów i wszystko to psu w dupe.




[ wiadomość edytowana przez: kris2629 dnia 2015-08-14 12:18:56 ]
  
 
Cytat:
Akurat jadę dzisiaj tamtędy z Radomia do Łodzi, więc jakbym spotkał jakieś nowe trudności to napiszę. Jak nie napiszę to znaczy, że jest git.


Właśnie przejechałem. Otworzyli nowe roboty drogowe i są wahadła. Wszędzie trafiło mi się zielone światło, ale zwykle jest dużo lepiej.
Jednak jedź na Piotrków.
  
 
Pojadę przez Piotrków chyba że będę musiał zawieźć miód do Żyrardowa.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Możesz na kawe podjechać w drodze na Pęczniew,ja przybędę w sobote rano