Orion gratka dla konesera - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
on zasluguje na zolte blachy bankowo nie jest to jakas super klasa auta ale wystarczy na niego spojrzec i naprawde robi robote. RS to fajne auto ale klasyk to klasyk i zawsze bd zajebisty i na oczach ludzi
  
 
Teraz jest na polrocznym odpoczynku w garażu zdała ode mnie. Trochę mi brakuje możliwości popatrzenia na niego i posiedzenia w nim. A od niedawna wygląda tak:

hosting

hosting


[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2015-10-26 12:18:52 ]
  
 
ja sobie od czasu do czasu popatrzę na akumulator z tego cudeńka
  
 
Napatrz się porządnie bo już niedługo go zabiorę :p
  
 
poczekaj z zabieraniem, pomożesz dach założyć w cabsie u novego to zrobimy i tam ci go przywiozę żebyś miał bliżej
  
 
a tu takie cos przez przypadek znalazlem

FILMIK Youtube

Kolejny element potwierdzający jego przeszłość.
  
 
to ilu właścicieli w PL miał i w jakim wieku?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Trzech w karcie pojazdu wpisanych i jeszcze dwóch niewpisanych, bo to komisy byly. Karty pojazdu na zabytek nie ma ale mam ksero tego co bylo.
A ogólnie tak na prawdę jestem 5 wlascicielem.

Pierwszy to Niemiec rocznik 1921 z Berlina do 2005 roku, druga to Pani z Poznania do 2010 rocznik 54, trzeci to również poznaniak rocznik 52 i 80 do 2013, czwarty to prawdopodobie autor filmu z legionowa co miał go do 2015 rocznik 76.

Poza umowa z 2010 mam wszystkie umowy

Przy sprowadzeniu do polski miał przebieg 12526km.





[ wiadomość edytowana przez: wiesiu666 dnia 2017-03-02 14:19:52 ]