Laptop dla mamy.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ma mieć skypa, nie zacinać i otwierać czasami ale nie koniecznie neta. Tyle. Stary 11 letni kom sie sypie, skype zacina, trzeba poratować.

Macie jakieś propozycje?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
jak nowy to polecam lenovo.Ja po tym jak używki rozpadały się po roku zdobyłem się na kupno nowego.Kupiłem najtańszego G50 i śmiga ma HDMI co jest fajną sprawą czytnik kart mi starcza.Skaypa i tak instalujesz więc nie ma problemu.Wygodą jest jak ma kamerkę,ale to już teraz chyba standart.
  
 
niech ma te 17" i nie zamula. Cenowo jak najtaniej ale raczej nowy. Najlepiej jak by na XP pracował.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Nowy laptop i XP? Ja tu widzę same problemy.
  
 
nowego nie kupisz z xp chyba że bez systemu i sam postawisz.
  
 
niech będzie i ta siódemka ale coś nie drogiego. Jej do niczego nie potrzebny. Skype i tyle.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Do Skype kup Mamie tableta za 300zl
  
 
a widzisz, ja tam z nowinkami to nie do końca się znam.
A jaki dobry tablet?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Tylko do Skype to wystarczy np tani Lenovo,przynajmniej ma lepszy wyświetlacz niż te totalnie chińskie badziewia
  
 
Też polecam lapka Lenovo,chociaż acera miałem 7 lat i tylko raz system umarł.
  
 
Też polecam lapka Lenovo,chociaż acera miałem 7 lat i tylko raz system umarł.