Czym skleić złamany boczek

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czołem grupa.

Postanowiłem poprawić wygląd tylnych boczków w swoim cabrio. Oprócz tego, że tkanina w 80% się odkleiła, ułamała się również górna przednia część boczku (tuż obok otworu na pas bezpieczeństwa).

Pomyślałem, że wytnę, wyprofiluję i wkleję od środka kawałek tuningowego siateksa, który wala mi się w piwnicy, aby zwiększyć sztywność i wytrzymałość połączenia.

Powiedzcie mi tylko, jakiego kleju użyć, co będzie się dobrze sprawdzać? Macie może inne pomysły na solidną naprawę?

pozdrawiam
karbar

[ wiadomość edytowana przez: karbar dnia 2015-10-04 11:27:57 ]
  
 
Wg. mnie najlepsza by była żywica poliestrowa i kawałek maty szklanej,tylko przed klejeniem dobrze wyczyścić acetonem.
  
 
Pokazałbyś jak wygląda to uszkodzenie?
  
 
Jak dobrze przygotujesz powierzchnię (chropowata i odtłuszczona) to klej na gorąco w zupełności styknie. Jak chcesz porządnie, to żywica i mata, jak pisza koledzy, to tego nawiercić gdzie się da, by weszło jak najwięcej żywicy w materiał.
  
 
darek, jest inaczje niż w zwykłym escorcie. Często się ułamuje jak ktoś wsiada na tył do cabrio.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach