Lada 2107 Stance - eljot - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
GAZ pracuje na zasadzie podcisnienia. Jak jest nadciśnienie podajesz nadciśnienie do parownika, żeby wypychal membrane.
  
 
Gaźnik też możesz założyć dedykowany do TURBO. Solex DIS jest takowym gaźnikiem (jeden przelot o ile dobrze pamiętam) i Weber 32 DIR (dwuprzelotowy). Szukaj gaźników do renault 5 Turbo.

Weber DIR siada do ZAGŁady P&P



[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2015-10-22 10:05:22 ]
  
 
z tym że mój reduktor nie ma połączenia podciśnienia z kolektorem bądź też z gaźnikiem. a jak wpuszczę gaz przed turbo, to dalej będzie działał podciśnieniowo. . A na gaźniki do Turbo mnie nie stać jak na razie. I tak już wydałem na tą zabawę dużo więcej niż planowałem
  
 
Cytat:
eljot pisze: I tak już wydałem na tą zabawę dużo więcej niż planowałem


ha ha ha samo życie
  
 
Poddaję się. Turbo nie będzie. Myślałem że wszystko pójdzie łatwiej, szybciej i taniej, niestety przeliczyłem się. Słaby moment wybrałem na tego typu zabawę bo studiuję w innym mieście niż mieszkam i przy ładzie mogłem grzebać tylko w weekendy. W efekcie pozbawiłem się samochodu na miesiąc, spłukałem się z forsy do ostatniego grosza, a auto nadal nie chodzi tak jak miało chodzić. W sumie to chodzi bardzo słabo pojawiły się jakieś dziwne problemy z zapłonem, auto odpalało tylko na benzynie, na gazie nie chciało chodzić wcale. Silnik wraca do stanu początkowego. Ewentualnie korzystając z tego że wyprosiłem akumulator z komory silnika może w przyszłym roku zrobi się jedynie clean komory ale to jak będzie więcej czasu.

Jeśli ktoś by był zainteresowany jakimiś częściami z mojego "zestawu Turbo" piszcie pw.
Koła również chętnie sprzedam, posiadam także schmidty ML 4x100, 14" 7,5j
  
 
co ty gościu tutaj za pierdoły pociskasz ? jakie poddaję się ?
twój projekt zostaje zamrożony z powodu braku czasu i floty !!
połowa z nas robi wszystko długoterminowo i się nie poddaje na tym polega to "hobby"
przemyśl to wszystko i zrób to jeszcze raz, tylko porządnie jak będziesz miał czas
  
 
Turbo na gazie, to nic prościej.
  
 
Cześć, widziałem, że ją sprzedawałeś na sprzedajemy.pl poszła?
  
 
Kolega eljot ostatni raz logował się na foru 2 lata temu wiec raczej nie spodziewałbym się odpowiedzi.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Z tego co pamiętam dawno sprzedana
  
 
Bo tak właśnie przeglądałem sprzedajemy, bo chciałem swoją wystawiać i patrzę właśnie ta jego stoi, a ogólnie opłaciłoby mi się bo mam drugą i taki projekt trochę się urodził ale no byłaby dobrą bazą, tylko jak poszła to trudno