Co kupujecie teściowej na święta

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie, co kupujecie teściowej na święta ? Gdyż w tym roku przypadł wybór mnie. Zastanawiam się nad biżuterią, ale pierwszej młodości już nie jest he he
  
 
Biżuteria sprawdzi się bardzo dobrze, bez względu na wiek. Chyba że teściowa nie zasłużyła na taki prezent - wtedy kup kapcie.
  
 
hmm biżuteria a moze jakiś perfum czy kremy
  
 
Cytat:
2015-11-24 14:44:59, Cerberiusz pisze:
Biżuteria sprawdzi się bardzo dobrze, bez względu na wiek. Chyba że teściowa nie zasłużyła na taki prezent - wtedy kup kapcie.




Akurat ta teściowa nie jest taka zła, a kapcie już dostała hehe
  
 
Krem przeciwzmarszczkowy foch murowany))) a tak poważnie coś z biżuterii,coś do kuchni,zależy czy lubi się stroić czy gotuje
  
 
Jeżeli chcesz się wykazać to możesz jej kupić torebkę. Na pewno ucieszyłaby się.

[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2015-12-21 22:05:40 ]
  
 
Biżuteria będzie dobrym pomysłem. Zwróć tylko uwagę, czy nosi złote rzeczy, czy srebrne. Bo zwykle się tego nie miesza ze sobą (tak mnie nauczyła moja dziewczyna )
Dobrym pomysłem mogą być też perfumy - do 100zł można jakiś ładny neutralny i każdemu podobający się zapach wybrać.
A może szal? To też niegłupie.
  
 
Bilet do domu do jej domu .
  
 
Będę wyjątkiem. Mam świetną teściową. To jest ewenement pośród teściowych. Kupuję kosmetyki za pośrednictwem żony. Dla świętego spokoju
  
 
To wy coś kupujecie swoim teściom ?
  
 
W naszej rodzinie ustaliliśmy że dorośli nie kupują sobie prezentów. Tylko dla dzieci Mikołaj przynosi. Problem z głowy w czasach gdy każdy już wszystko ma, a jak nie ma to jest drogie.
  
 
Ja bym najchętniej kupiła to o czym tylko marzy, a więc wycieczkę. Ale niestety może to być duży wydatek.
  
 
Coś drobnego. W zasadzie czego nie dostanie i tak jest ale...
  
 
Jakiś perfum zawsze jest dobrym prezentem.
  
 
bezpszenie kupić zestaw kosmetyków i masz problem z głowy
  
 
nowe porsche
  
 
Ja kupiłem perfumę, czy jej się podobała to nie wiem, ale kupiłem
  
 
Moja teściowa ma duży, zadbany ogród, to kupilismy jej sadzonki jagody kamczackiej od Romańskich.
  
 
Moja teściowa lubi gotować, więc kupuje jej książki kulinarne. Różne na prawdę, zdrowe odżywianie i klasyczne potrawy polskie itp
  
 
dla teściowej najlepsze są słodycze.