Strony z ogłoszeniami samochodowymi w niemczech?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Proszę o podanie kilku.
1. Mobile.de
2. ....

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Ale o co Ci konktetnie chdzi. Bo sam bawie sie w sprowadzanie aut i mam kumpa ktory tam siedzi i nagrywa mi te auta. Po wtore tesciowa jes tak ogarnieta w tym temacie ze masakra. Wie wiecej i siedzi w niemcowni ponad 15 lat. A po drugie wejdz na niemiecka strone autoscuide. Nie wiem czy dobrze napisalem ale jest super

[ wiadomość edytowana przez: slawek75 dnia 2015-12-04 17:14:55 ]
  
 
tzn. jadę do Niemiec w przyszłym tygodniu w gości i może by co przytargał.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Jeszcze masz

Autopol leszko

Lub

Autoscout24.de
  
 
Ebay.de
Kleinenanzeigen.de (to tzw. mały ebay)
  
 
dzięki wam pany, jak by ktoś coś jeszcze. Wyskoczył mi urlop a że muszę jechać do DE to wiadomo.


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
jeśli chcesz namiary na Berlin mogę ci podać wielkiego placu
  
 
karlsruhe, całkiem daleko do Berlina.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
spoko ale jak by ktoś potrzebował to podam