[WRO] i okolice. Gdzie blacharz i lakiernik (cabrio)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

powoli się przymierzam do poprawy estetyki autka. Gdzie we Wrocławiu i okolicach (mieszkam w Kątach Wrocławskich) warto oddać cabrio do blacharza i lakiernika? Gdyby ktoś z Was był w temacie, ile szacunkowo na taką robotę muszę przygotować funduszy?

Zrobić bym chciał:
- ranty obu tylnych błotników (purchle, niektóre pęknięte)
- lakierowanie lewego przedniego błotnika (schodzi klar)
- poprawka po niefachowej naprawie lewych drzwi i lewego tylnego błotnika (foto poniżej)
- lakierowanie prawych drzwi (najprawdopodobniej kupię inne, bo moje są szpachlowane i rdza spod szpachli wyłazi)
- naprawa belki nad tłumikiem + takiej samej belki po drugiej stronie auta
- inspekcja newralgicznych miejsc
- konserwacja

Trochę tego jest i na chwilę obecną nie mam pojęcia, ile takie prace mogą kosztować.

Jeżeli chodzi o poprawkę po niefachowej naprawie:



I jeszcze belka nad tłumikiem i druga strona:

  
 
Szykuje sie na 4 koła jak chcesz miec to pozadnie ogarniete ,co najmniej 4.
  
 
Cytat:
2015-11-28 18:52:54, iglaxr3i pisze:
Szykuje sie na 4 koła jak chcesz miec to pozadnie ogarniete ,co najmniej 4.



Liczyłem na trochę mniej, chociaż i tak liczyłem w tysiącach. A jacyś polecani fachowcy?
  
 
W Jelczu jest dobry warsztat. Ja u siebie tez mam kumpla ktory robi dobrze i solidnie. Jak chcesz to wpadnij podjedziemy do niego i sie dogadasz
  
 
Cytat:
2015-11-29 07:43:10, slawek75 pisze:
W Jelczu jest dobry warsztat. Ja u siebie tez mam kumpla ktory robi dobrze i solidnie. Jak chcesz to wpadnij podjedziemy do niego i sie dogadasz



W Jelczu, czy Gajkowie? Kiedyś czytałem dużo dobrych opinii o jakimś blacharzu w Gajkowie.
  
 
Nie w Gajkowie tylko w samym Jelczu-Laskowicach. Widzialem tam kilka fajnie robionych aut. Postaram Ci sie zalatwic numer do nich jak chcesz oczywiscie
  
 
odkopujemy

coś ktoś gdzieś? kogoś konkretnego. Parę rzeczy do zrobienia jest na już, na później lakierowanie budy.

standardowe pierdoły - progi, błotniki, ocena reszty, zabezpieczenie

czasami przejeżdżam Oleśnicką w Jelczu - firma Atoa Zieliński, wygląda że robią niezłą robotę

ktoś coś o nich słyszał?

bo nie wiem czy ratować obecną budę, czy szukać następnej (ale 95% które widziałem jest w gorszym stanie od mojej)

  
 
Wpis nieaktualny.

[ wiadomość edytowana przez: karbar dnia 2019-12-13 13:16:26 ]
  
 
Żadnych fotek z prac? Tak by łatwo było ocenić czy ładnie robią czy nie.
  
 
bo to reklama ma być, a jak jest brzydko zrobione to co?
  
 
Wyglada ładnie. Ale ich efekt bedzie można ocenić za jakiś czas. Mi jak auto malowali to po miesiacu juz była lipa.


[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2016-06-17 07:36:29 ]
  
 
Cytat:
2016-06-17 07:17:24, wiesiu666 pisze:
Żadnych fotek z prac? Tak by łatwo było ocenić czy ładnie robią czy nie.



Auto obecnie stoi całe zakurzone w garażu gdzie panuje półmrok. Jak poskładam w końcu kabelki, wnętrze, zrobię przegląd i go umyję to postrzelam fotki w słońcu.

Blacharsko wydaje mi się auto porobione ok, ale żeby nie było już tak bardzo jak "reklama" to powiem, że jak będą chcieli dotykać się elektryki to trzeba pilnować. Tak na moje laickie oko zastosowali zbyt małe przekroje kabli w wiązce do elektrycznych szyb, którą dorabiali (bazując na amperażu bezpiecznika, który fabrycznie zabezpiecza ten obwód). Bez wdawania się w dyskusję wyprułem ich dzieło. Kiciek przerobił i zamontował mi wiązkę z mk5 i szybki hulają pięknie.