SovietStandard Ladaholics Car Meet 19-21.07.2019

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


dalsze informacje zostaną podane
  
 
ode mnie 500 km

no ale z czym ..........
  
 
Ja się wybieram, może nawet jak się uda to swoją Ładą. Jacyś chętni? Z tego co kojarzę to Szokolada i Rennsport się wybierali.

Dawajcie znaka, Niemcy mają dobrze odpicowane fury, warto zobaczyć
  
 
Jeżeli wszystko będzie według planu, to jadę.


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2019-06-24 07:12:51 ]
  
 
mój nieżyjący dziadek partyzant chyba by sie w grobie przewrócił jak by sie dowiedział ze wnuk jedzie do NIEMCÓW aby sie z nimi spotykać i integrować czyli moja odpowiedz na zlot brzmi NEIN
  
 
Cytat:
2019-06-24 08:54:46, alinixhi pisze:
mój nieżyjący dziadek partyzant chyba by sie w grobie przewrócił jak by sie dowiedział ze wnuk jedzie do NIEMCÓW aby sie z nimi spotykać i integrować czyli moja odpowiedz na zlot brzmi NEIN


Marek , zawsze możesz na Węgry w sierpniu jechać
  
 
Chcialem sie przywitac ale jakos zawsze cos bylo.
Ladnie ze tez z polski lady przyjechali!

Marek
  
 
No i jak tam było Panowie? Opowiadać co ciekawego?!
  
 
Zlot bardzo fajny naprawdę przyjechało dużo samochodów jak na pierwszy zlot

Dużo aut tuningowanych w dobrym tego słowa znaczeniu , ciężko było znaleźć auta w 100% oryginalne. Dużo klasyków trochę moskwiczy nivek i trabantów . Także nudno nie było . Warto było pojechać prawie 400km i przemęczyć sie w tym upale. Wieczorem niestety spadł deszcz i nie można było długo sie integrować

Dla tych co chcieli by coś pozwiedzać to od razu powiem ze nic tam nie ma ciekawego , było jezioro co prawda ale woda przypominała zieloną zupę , sama cześć campingu gdzie byliśmy zatrzymała sie w czasach DDR

na stonie FB łada 2101 dodałem zdjęcia zapraszam do oglądania

http://www.facebook.com/Lada-2101-2014764052097399/



foteczki

[ wiadomość edytowana przez: rennsport dnia 2019-07-24 10:52:59 ]

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2019-07-24 14:23:06 ]
  
 
Fajnie... a tak z ciekawości ile było w sumie samochodów, i czy nasi przyjaciele zza Odry nie są zainteresowani rewizytą?
  
 
Może ja też się wypowiem

Jak dla mnie zlot prima, było wszystko co tak na prawdę potrzeba na zlocie, samochody, pogoda, muzyka i co najważniejsze miła atmosfera.

Z tego co czytałem na ich grupie w szczytowym momencie w sobotę było ponad 100 aut.

Co najbardziej mi się podobało:
-ATMOSFERA każdy się pozdrawiał, machał ręką, albo podchodził i zagadywał, albo przynajmniej skinął głową i się uśmiechał
-pogoda
-miejsce, fakt, że jezioro nie dopisało ze względu na jakieś zielone gluty, ale to nie wina organizatorów
-dużo aut, plus dużo innych dla urozmaicenia. Szacun za Urala. No nie można powiedzieć ale ich auta są wychuchane wypieszczone, jak z plakatu. Praktycznie wszystkie.
-dużo Ład ciągnęło campingi, szacun, ja na pusto bałem się jechać czy dojadę

Sprostuję teraz kolegę rennsport

Integracja, kto chciał to się integrował. Mi np deszcz nie przeszkodził i bardzo miło spędziłem czas i poznałem dużo ciekawych ludzi i ich historii w ich domkach, wypiłem dużo alkoholu, dostałem balony z napisem Łada dla dzieci, tym bardziej, że przed burzą przyszli do nas z alkoholem i zapraszali do wspólnej biesiady.

To mój drugi zlot Łady, ale czułem się tu o niebo lepiej niż w Czechach, gdzie każdy stał przy swoim samochodzie jak jakiś bufon i nie było sympatycznej rozmowy.

Czy chcieliby rewizyty? Na pewno, ale nie oszukujmy się, co my możemy zapewnić? Kilka ład i miejsce? Ale żadnej otoczki, atmosfery?

Tam na wjeździe dostaliśmy naklejki, breloczek do kluczy itp. Wątpię żeby u nas ktoś takiego zapewnił, więc raczej nuda.
  
 
Cytat:
2019-07-25 22:07:03, Przemko2107 pisze:Czy chcieliby rewizyty? Na pewno, ale nie oszukujmy się, co my możemy zapewnić? Kilka ład i miejsce? Ale żadnej otoczki, atmosfery? Tam na wjeździe dostaliśmy naklejki, breloczek do kluczy itp. Wątpię żeby u nas ktoś takiego zapewnił, więc raczej nuda.



No, entuzjazmem ich wykończymy... U nas też są naklejki, a jedyne czego brakuje to chęci. Od 2014 mamy regularne zloty... Jak ktoś ma czas na zwiedzanie Europy, to i na polski zlot może się wybrać. A miejscówki mamy fajne. Zwiedzanie schronów w Konewce - Niemcom by się łezka w oku zakręciła.
  
 
Ta Kopiejka z elementem atrapy a'la Alfa jest genialna !


-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2019-07-30 10:50:12 ]
  
 
Chłopaki z Niemiec już zapraszają na zlot w przyszłym roku w terminie 17-19 lipca