Kultowe Auta PRL-u i Złota Kolekcja - 2016 - Strona 27

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dostałem dzisiaj Jelcza 315 śmieciarkę pocztą - czyli znacznie szybciej niż te 4 tygodnie
  
 
Cytat:
2016-11-14 16:47:29, Historyk1985 pisze:
Dostałem dzisiaj Jelcza 315 śmieciarkę pocztą - czyli znacznie szybciej niż te 4 tygodnie



A skąd zamawiałeś?
  
 
Cytat:
2016-11-16 10:51:02, infek pisze:
A skąd zamawiałeś?



nie bardzo rozumiem pytanie "skąd"...

...zamawiałem ze strony internetowej, z własnego domu, a rejon Polski w którym mieszkam mam chyba w swoim profilu podany

Datę zamówienia mam kilka komentarzy niżej...

...a jak chcecie pytać mnie o cokolwiek z tym zamówieniem, to pytajcie już o listonoszkę bo jest u mnie fajna jakaś nowa
  
 
Infekowi chodzilo chyba o to z jakiego sklepu. Jelcza mozna jeszcze zamowic na stronie kolekcji KAP w zakladce "wydania specjalne kolekcji".
 
 
No ja zamawiałem stąd:

http://www.kultoweauta.pl/nr_specjalny.html

Zawsze klikałem "zamów" i wyskakiwał mi formularz - zawsze tylko w ten sposób zamawiałem numery specjalne - od bodaj 2010 roku...

PS - szkoda, że skrzyniowego Jelcza 315 M już tam nie ma bo chciałem jeszcze kilka sztuk kupić, ale cóż - najwyżej śmieciarki poprzerabiam... - dachy mają przynajmniej przetłoczenia (a biała szoferka nie miała)...

Najbardziej jednak doskwiera mi to, że nie wydali w KAP Stara 28 lub 200

Tu już nie chodzi o moją "listę życzeń i zachcianek", ale Star 28 - 200 to najbardziej popularna ciężarówka w PRL obok Jelcza 315 - to zupełnie tak, jak by wydać kolekcję z Żukiem (nawet w paru wersjach), ale bez Nysy, albo wydać Fiata 125p, Syrenę, Warszawę, ale zapomnieć o Polonezie wogóle...
Fakt, że był Star 20 ale to "zupełnie inna bajka", inna epoka, inna kabina
Wiem, że mogli by jeszcze wydać ze sto innych modeli, ale kolekcja modeli z czasów PRL w której brak Stara 28 / 200 to jest dla mnie zawsze niekompletna...
  
 
Od dobrych paru dni nie działa strona archiwum złotej kolekcji oraz wozów policyjnych. Strasznie szybko archiwalne samochodziki zniknęły ze sprzedaży.
  
 
Przecież cały sklep im zniknął a nie tylko ZKAP i KWP, poczekaj aż im sklep wróci.
  
 
Życzę zdrowych, wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku oraz przynajmniej Trabanta 1.1 w specjalnych wydaniach KAP.
  
 
http://www.deagostini.com/cz/kolekce/legendarni-automobily/index.html
  
 
Fajnie mają, dostaną ładę 2107 i merca którego i my mieliśmy dostać. I nie dostaliśmy. : (
  
 
No i wyjaśniło się, dlaczego skoda 120 L z ZK miała czeskie tablice
  
 
Dziękuje w imieniu wszystkich za kolejny rok wspólnie spędzony na forum. Zapraszam do kontynuacji dyskusji w wątku:Kutowe Auta PRL-u i Złota Kolekcja 2017

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin