MK7 by Mateo :) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dziękuję
Kolego Kleszczu, ja nie mam zagazowanego escorcika, i raczej się to nie zmieni
  
 
Cytat:
2016-03-01 08:24:26, Mati10202 pisze:
Dziękuję Kolego Kleszczu, ja nie mam zagazowanego escorcika, i raczej się to nie zmieni


Kazdy tak mowi
  
 
Hehe
No po swapie może się to zmienić, ale to przyszłość
  
 
Nowości
Na tył wpadły nowe łożyska i tu moje pytanie iloma Nm dokręcacie czy na wyczucie?

Na przód wpadły nowe osłony przegubów, smaru nie żałowałem url=http://up.programosy.pl/foto/img_20160307_155834.jpg][/url]
  
 
Z tego co pamiętam to z tyłu powinno być to przykrecone siła około 250Nm
  
 
Zderzak już spasowany. Maskę narazie nieregulowałem dokładnie, bo i tak będzie zdejmowana. Pozostało grill dokupić i spryskiwacze mgłowe lamp. Tym czasem zapraszam do polubienia projektu Daimlerka.


https://www.facebook.com/Daimler-250-by-Car-Service-1534157743567209/

[ wiadomość edytowana przez: Mati10202 dnia 2016-03-17 23:02:07 ]
  
 
Wczorajsze pasowanie
Na przód też wpadną sprężyny obnizające w późniejszym czasie.


  
 
Troche odświeże schabowego.
Zderzak i maska świeżo pomalowane a pod wieczór poskładane wszystko na 99% co nie stanęło na przeszkodzie aby się przejechać















[ wiadomość edytowana przez: Mati10202 dnia 2016-04-24 01:36:06 ]
  
 
Chyba jest nieźle, ale zrób jakieś fotki za dnia
  
 
pozytywnie, tylko te bębny na biało to pomysł trochę z załóż tarcze/tarczo-bębny albo psiknij je na czarno
no i jak koło czarne to większe by się przydało - jakieś 16 albo 17 najlepiej
  
 
Za jakiś czas pewnie wpadną tarcze na tył, bo jak narazie budżet mocno ograniczony. Co do kół to narazie te zostaną, bo jak przypomne mam w nim porwiste 1.3
Fotki postaram się jutro dodać.

[ wiadomość edytowana przez: Mati10202 dnia 2016-04-24 15:02:45 ]
  
 
Na mój gust - progi w biały kolor, chlapacze przednie wywalić i przód chociaż ciut obniżyć.
  
 
Cytat:
2016-04-24 18:36:34, Seba pisze:
Na mój gust - progi w biały kolor, chlapacze przednie wywalić i przód chociaż ciut obniżyć.


noszfaken, faktycznie, dopiero zauważyłem - te progi i chlapacze...
  
 
Przód napewno pójdzie w dół, co do progów to Seba masz rację w najbliższym czasie je pomaluję. A chlapacze narazie zostaną do póki nie kupię nowych błotników.
  
 
Z racji, że miałem urwanie głowy zapomniałem o fotkach za dnia