Licznik do przodu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam takie nietypowe pytanie, czy legalnym jest przekręcenie licznika do "przodu"? Nie chcę żadnego cofania ani nic ale zależało by mi na dodaniu sobie około 5tys km, więc nie jest to też duża wartość. Czy można coś takiego w ogóle zrobić? Np. w jakiejś stacji która zajmuje się korekcją liczników.
  
 
Wszelka przewrotność i kombinowanie, któregoś dnia obróci się przeciwko Tobie.
  
 
Istnieje wiele unikalnych korzyści z grania w automaty do gier online https://grazwyciestwa.pl/ , w przeciwieństwie do odwiedzania lokalnego kasyna i grania w nie, ponieważ grając w jednym z naszych pokazanych i sprawdzonych witryn kasyn online, dostaniesz mnóstwo nowych ofert bonusowych dla nowych graczy i automatów do gry oraz wszystkie kiedy grasz na automacie online na prawdziwe pieniądze, zbierasz punkty komp, które możesz wymienić na jeszcze więcej automatów do gry za darmo!
  
 
Cytat:
2019-04-01 06:54:33, gipsowy71 pisze:
Witam, mam takie nietypowe pytanie, czy legalnym jest przekręcenie licznika do "przodu"? Nie chcę żadnego cofania ani nic ale zależało by mi na dodaniu sobie około 5tys km, więc nie jest to też duża wartość. Czy można coś takiego w ogóle zrobić? Np. w jakiejś stacji która zajmuje się korekcją liczników.



Z tego co się orientuje to można w ten sam sposób co do "tyłu". Najlepiej jak podjedziesz do zaufanego warsztatu.
  
 
Nie kombinowałabym w ten sposób.