Walne 2016

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
panie Prezesie i pani Skarbniczko, czas pomyslec o zlocie zakonczeniowym bo czas leci
  
 
Myślimy cały czas, dziękuję za przypomnienie na forum
  
 
Jak dla mnie im pozniej w tym roku tym lepiej .
  
 
A gdzie to walne?
  
 
moze na litwe?
  
 
Cytat:
2016-02-05 19:53:23, markko666 pisze:
moze na litwe?


o ty żyjesz a czemu na Litwie co to już pora uciekać
  
 
czemu mam nie żyć?? no zlot z litwa juz kiedys był
  
 
Walne jak będzie to raczej małe skromne na szybko aby zamknąć ten grajdołek. Większy zlot w bliżej lata ale odnośnie zlotuu jak i walnego dam znać.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Prezes się rządzi Ostatnie chwile
  
 
Nawet po rozwiązaniu stowarzyszenia może być i Prezes . Wewnętrzne struktury spokojnie można zostawić . Po za tym chyba fajnie być prezesem hehehehe . Choć na zlotach nie jest łatwo utrzymać powagi instancji . to że się stowarzyszenie pójdzie .......
to nie znaczy że to koniec pracy klubowej
  
 
jakiś zlot trzeba ogarnąć czasami. Tylko nie wiem czy "prezes" to figura a wszystko w rękach skarbnika.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Prezes zawsze był figurą Na świecie jest tak że kto ma kasę ten rządzi heheh

A tak serio to struktury jakieś musza być bo zapanuje anarchia a tego nikomu nie trzeba.

[ wiadomość edytowana przez: radex70 dnia 2016-05-05 07:34:58 ]
  
 
Nie wiem, o czym mówicie Lepiej się na Okunince skupcie

[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2016-05-05 07:39:45 ]
  
 
Cytat:
2016-05-05 07:38:50, Karolyna pisze:
Nie wiem, o czym mówicie Lepiej się na Okunince skupcie [ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2016-05-05 07:39:45 ]


dobrze prawisz Pani . Okuninka czeka wzywa z daleka