Rozpórki-różnica

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie.Otóż mam możliwość kupić rozpórkę kielichów górny sport garage.Jest ona z mk7 1.6 16v.Czy będzie pasować do mojego mk7 w RS-ie















  
 
Generalnie tak, ale jak kupujesz rozpórkę od Górnego to on i tak zapyta Cię o zmierzenie rozstawu śrub kielichów oraz jak wygląda dolot



[ wiadomość edytowana przez: jethro dnia 2016-02-28 17:16:49 ]
  
 
fajne sa rozpórki od górnego mam taka w fiescie. najlepiej przymierz, bo w 1,6 tam gdzie idzie rozpórka nie ma nic poza gumową rura od przepustnicy a w rsie jest kolektor dolotowy.
  
 
Właśnie mam wątpliwości czy wejdzie.Nie mam jak przymierzyć bo gość jest z Rzeszowa.A może jest ktoś z okolic i ma ra-a mk7?Byłbyw wdzięczny gdyby ktoś zmierzył
  
 
to kupuj a jak cos to sprzedasz
btw jaka cena?

[ wiadomość edytowana przez: fryszard dnia 2016-02-28 20:15:50 ]
  
 
Cena sam nie wiem dużo czy mało gość chce 150 zł z przesyłką.Zaryzykuję jak będzie lipa to komuś oddam a po drugie jeść nie woła.Niech leży
  
 
tyle to kosztuje nowa u górnego, wiec bym sie nie bawił tylko u górnego zamówił nową do rsa.
  
 
Dokładnie...

górnysport

[ wiadomość edytowana przez: lukirs dnia 2016-02-29 14:15:47 ]
  
 
Nie wiedziałem ile kosztuje nowa.Dzięki za info.Po prostu odmówię albo niech koleś zejdzie z ceny.Po drugie to faktycznie zadzwonię i zamówię do rs-a bo ta od 1.6 nie wiem czy by pasowała
  
 
jak odmówisz tą z Rzeszowa to podeślij namiary - czasem wypuszczam się w tamte strony to może bym to pooglądał ?
  
 
Ok zadzwonię do górnego,zorientuję się co i jak i jak coś to prześlę Ci namiary
  
 
Cytat:
2016-03-01 06:06:15, slawek75 pisze:
Ok zadzwonię do górnego,zorientuję się co i jak i jak coś to prześlę Ci namiary



OK

dzięki bardzo
  
 
Cytat:
2016-03-01 06:06:15, slawek75 pisze:
Ok zadzwonię do górnego,zorientuję się co i jak i jak coś to prześlę Ci namiary



Pytałem się kiedyś gościa, czy podejdzie do RS-a, mówi, że powinno, ale pewny nie jest. Jak byś kupił, to daj znać, czy pasuję. Też bym kupił do siebie.
  
 
Dzwoniłem wczoraj do Górnego i powiedział że powinna pasować ale na wszelki wypadek mam porobić zdjęcia silnika i podszybia i wysłać mu je.Nowa rozpórka kosztuje 190 zł czas oczekiwania około 14 dni.Jak załatwię to z gościem to oczywiście dam znać.WhiteGarbi buja się w tamtych stronach więc może by wpadł i przymierzył,popatrzył tak by było najlepiej i najpewniej.Jeśli ma ochotę to dam namiary na gościa

A wie ktoś gdzie ta firma się w ogóle znajduje?Szukałem i nie mogę znależć









[ wiadomość edytowana przez: slawek75 dnia 2016-03-02 07:19:48 ]
  
 
Koło Żywca ta firma jest.
  
 
A nie ma kogoś w pobliżu kto ma rs-a i mógłby tam podjechać żeby zerknęli i sprawdzili czy od 1.6 podejdzie?
  
 
Cytat:
2016-03-02 07:17:50, slawek75 pisze:
Jeśli ma ochotę to dam namiary na gościa
[ wiadomość edytowana przez: slawek75 dnia 2016-03-02 07:19:48 ]



Pewnie, że ma ochotę

wprawdzie RS-a nie ma, ale jest koleś w mojej mieścinie, który posiada i mam opcje przyłożyć - pomierzyć
  
 
No to obiecany namiar.Gość ma na imię Patryk a to jego numer 535245173.Jak będziesz coś wiedział to daj znać
  
 
Wg. mnie podejdzie ta rozpórka do RSa.

tu masz jak jest u mnie.





a jednak wygląda na to że czujnik może zahaczyć o rozpórkę.





[ wiadomość edytowana przez: lukirs dnia 2016-03-03 19:22:42 ]
  
 
Panowie a jak sie ma sprawa w 1.8TD? trzeba robic na wymiar czy pasuje z innej wersji silnikowej?