Rozpórki-różnica - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2016-03-03 18:05:35, slawek75 pisze:
Jak będziesz coś wiedział to daj znać



może na weekendzie będę w okolicach Rzeszowa

pojade moim kombi i od razu przymierzę - pomierzę
  
 
slawek75 i jak, dowiedziałeś się coś odnośnie rozpórki od Górnego? Czy podejdzie do RS-a?
  
 
Dzwoniłem i gość kazał podjechać.Nie bardzo mi z czasem.Ale WhiteGarbi miał być w okolicach Rzeszowa i miał pomierzyć namiary na gościa mu dałem.Może był to się odezwie
  
 
zapomniałem dać znać wcześniej

w Rzeszowie byłem - do kolesia dzwoniłem ze 3 razy - telefon nie odpowiadał

będę 26 kwietnia w Rz - to może się wtedy uda
  
 
a więc ...

byłem we wtorek w Rzeszowie

udało mi się spotkać z posiadaczem rozpórki

przymierzyłem, ale u mnie przeszkadza czujnik na rurze dolotowej, musiałem odpiąć wtyczkę i trochę przegiąć rurę, żeby siadło

na otwory na kielichach pasowało ładnie, choć po stronie pasażera było bardzo ciasno przy przegrodzie - właściciel mówił, że u niego też było ciasno, ale "wcisnął"

jak wyciągnąłem miarkę, żeby zmierzyć odległość od przegrody, to koleś się zdenerwował i rzucił hasło - "bierze Pan, czy nie"

zapytałem o cenę - 200 zł

wizualnie ładna, choć drobne (niewielkie) zadrapania są

jeśli faktycznie koszt nowej to 250 - 300 zeta to pewnie (będąc na twoim miejscu) odstawiłbym autko do Górnego i niech temat ogarnie
  
 
a więc ...

byłem we wtorek w Rzeszowie

udało mi się spotkać z posiadaczem rozpórki

przymierzyłem, ale u mnie przeszkadza czujnik na rurze dolotowej, musiałem odpiąć wtyczkę i trochę przegiąć rurę, żeby siadło

na otwory na kielichach pasowało ładnie, choć po stronie pasażera było bardzo ciasno przy przegrodzie - właściciel mówił, że u niego też było ciasno, ale "wcisnął"

jak wyciągnąłem miarkę, żeby zmierzyć odległość od przegrody, to koleś się zdenerwował i rzucił hasło - "bierze Pan, czy nie"

zapytałem o cenę - 200 zł

wizualnie ładna, choć drobne (niewielkie) zadrapania są

jeśli faktycznie koszt nowej to 250 - 300 zeta to pewnie (będąc na twoim miejscu) odstawiłbym autko do Górnego i niech temat ogarnie
  
 
Cytat:
2016-04-29 10:49:49, WhiteGarbi pisze:
jeśli faktycznie koszt nowej to 250 - 300 zeta to pewnie (będąc na twoim miejscu) odstawiłbym autko do Górnego i niech temat ogarnie


1. Koszt nowej to 150 - 190, nie pamiętam dokładnie
2. Do Górnego się nie jedzie, wysyła mu się wymiary o jakie poprosi + ewentualnie zdjęcie komory jeśli będzie mu potrzebne, a on Ci robi i wysyła
  
 
za 80 cebulionów używki.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
to znajdź mi proszę Panie Prezesie używkę do mk7 za 80 cebulionów

chętnie za taką cenę przygarnę
  
 
z cabrio za tyle sprzedałem. mk5-6

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
napisałem do Górnego zapytanie

podałem rok i rodzaj silnika

dość szybko odpowiedział

cena nowej rozpórki u niego to 190 zeta + kw

więc jakiekolwiek kombinacje z używkami chyba nie mają sensu
  
 
No i to jest wystarczająca odpowiedz
  
 
cieszę się, że po 2 miesiącach zgodziliście się z tym co było wam mówione wcześniej