Jakie gry polecacie? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiedźmin, ale też GTA
  
 
Jeździłem jakiś czas truckiem i nigdy nie przyszłoby mi do głowy, aby po pracy też jeździć jeszcze w grze Czasem pogram w jakąś strzelankę np. Call of Duty lub Medal of Honor.
  
 
GTA najlepsza gra ever
  
 
zgadzam się z przedmówcą i jeszcze dorzuciłbym need for speed
  
 
Wiedźmin najlepszy !!
  
 
Oczywiście Wiedźmin ale również inne gry z gatunku RPG. Męczyłem ostatnio gry z serii Dark Souls. A dla pełnego relaksu Forza Horizon 3
  
 
Zgadzam się Wiedźmin najlepszy!
  
 
Wiedźmin to na pewno spory sukces finansowy.
  
 
Zdecydowanie Battlefield 3, tylko szkoda że graczy ciągle ubywa. Polecam również z klasyków Gothic 2 jeśli ktoś lubi te klimaty
  
 
Witam serdecznie, ja ostatnio cisnę w forze również. Ze starszych gier pamiętam Toca race driver, to była dopiero gierka :d Pamiętacie?
  
 
Na komputerze nie mam za bardzo czasu grać, ale mam kilka gierek na smartfonie i gram jak mam dłuższy postój, a mi się nudzi. Teraz mam zainstalowanego GT Racing 2 (darmowe oraz bardzo realistyczne wyścigi szosowe). Z takim mniej znanych mam też Air Hockey, Deer Hunting, T-Rex runner i Pasjansa.
  
 
ja ostatnio często gram w Battlefield
  
 
Od siebie polecam fajną platformówkę Ori and the blind forest Genialna oprawa audiowizualna, klimat oraz muzyka.
  
 
ja polecam mario, może stare ale jare
  
 
Ja lubię grać przez internet na kurniku - tam są fajni ludzie oraz fajne gry!
  
 
Ja mogę polecić Guild Wars 2 Świetne MMO dla causali Jak nie chcesz poświęcać całego życia na farmienie etc, tylko włączyć sobie raz dziennie na godzinkę, to chyba nie ma lepszego MMO na rynku
  
 
a ja polecam need for speed most wanted. Najlepsza z serii jest właśnie ta wersja, mega adrenalina i zabawa
  
 
Diablo II świetna gra, nie ma co - pomimo latek na karku wciąż cieszy i to nawet bardziej niż jej młodsza siostra Przy tylu klasach i kombinacjach nie ma mowy o nudzie
  
 
Akcja - Battlefield 3, nie ma równych. Przełomowa odsłona, szkoda że już lekko przygasa
Wyścigi - niewątpliwie NFS Most Wanted (2005?) szkoda że już takich gier nie robią
  
 
Diablo III, Gta V, Skyrim! Moje ulubione